Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Аналітика.    Політика.    Тема.    Точка зору.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Кримінал.    КуПол: Новини.    postup.in.ua.

18 червня 2008 р.
  10:33 20-03-2019 -   На території Янівського кладовища виявлено застарілий боєприпас часів Другої світової війни
  10:30 20-03-2019 -   У Львові в аеропорту внаслідок ураження струмом постраждав електрик
  10:27 20-03-2019 -   Сьогодні знизять тиск водопостачання у Залізничному районі Львова
  10:25 20-03-2019 -   Вірян запрошують на нічну прощу до Страдчу
  10:23 20-03-2019 -   У місті Львові заплановані відключення електроенергії
  10:37 20-03-2019 -   У Києві заборонили цирки-шапіто з тваринами
  10:16 20-03-2019 -   Військовий ЗСУ ціною власного життя зупинив провокацію противника на Донбасі
  16:0 19-03-2019 -   У 2018 році 90 тисяч жінок скаржились на домашнє насильство
  15:55 19-03-2019 -   Лобановський увійшов у топ-10 найкращих тренерів в історії
  15:48 19-03-2019 -   Парубій наполіг, щоб нардеп виступав у Раді по-українськи
  10:38 20-03-2019 -   Токаєв вступив на посаду президента Казахстану
  10:35 20-03-2019 -   В Японії почалося цвітіння сакури
  10:29 20-03-2019 -   США беруть на лікування українських військових
  10:18 20-03-2019 -   У Бельгії на аукціоні продали поштового голуба за понад мільйон євро
  15:47 19-03-2019 -   У Єгипті знайдено затонулий стародавній корабель

·  ·

___________________________________________________________________________

Збірна Італії зі скрипом виходить до чвертьфіналу
champion.com.ua

Збірна Італії зі скрипом виходить до чвертьфіналу чемпіонату Європи, обігравши у вівторок з рахунком 2:0 команду Франції. Щоправда, цим дивом італійці мають завдячувати не тільки собі, але й Голландії. Ван Бастен, який є давнім другом Роберто Донадоні, резервним складом зі своїми "летючими голландцями" обіграв румунів, відкривши шлях до чвертьфіналу "скуадра адзуррі".

У матчі чемпіонів та віце-чемпіонів світу не було фаворитів, обидві команди провалили старт цього турніру, набравши по одному очку та розгромно програвши Голландії.

Втім фортуна у звітному матчі більше полюбила команду Італії. У французів все не клеїлося із самого початку. На восьмій хвилині Рібері на рівному місці отримує травму і на ношах залишає поле. Замість форварда "Баварії" виходить Насрі, але і він залишить поле через 20 хвилин. Міг відкрити рахунок у цій зустрічі на 11-ій хвилині Пануччі, але після його удару головою м`яч з воріт вибив Макелеле.

На 24-ій хвилині Абідаль у штрафній чіпляє Тоні, який вибігав сам на сам з Купе, і захиснику Любош Міхел показує червону картку за фол останньої надії і призначає пенальті. Вирок рефері чітко виконав Пірло, який відправив м`яч у верхній кут воріт Купе.

Після забитого голу та чисельної переваги, італійці отримали кілька гарних моментів збільшити рахунок ще в першому таймі. На 29-ій хвилині Лука Тоні ефектно пробивав п`ятою і м`яч проходить поруч зі стійкою воріт. Тоні ще мав як мінімум два моменти засмутити Купе, але жодного разу він не влучив у площину воріт.

У французів після вилучення був момент в Анрі, коли форвард "Барси" пробив поруч зі штангою.

У завершальні 45 хвилин французи боролися до кінця, але пропустили ще один гол. Знову за італійців зіграв рикошет. Після виконання штрафного Де Россі з метрів 30-ти м`яч від ноги Анрі змінює напрямок польоту і залітає у сітку воріт збірної Франції. Це була 62-га хвилина.

Другий забитий гол розставив усі крапки на "і". Франція зусиллями Анрі та Бензема двічі серйозно потурбувала Буффона, але навіть гол престижу у цій зустрічі вони не забили.

На останні хвилинах Лука Тоні міг забити і третій гол "трикольоровим", але поспішив і пробив з лінії штрафного трохи вище воріт.

Для Франції ж кінцевий результат групового турніру є дуже сумним. У групі С французи посіли останню сходинку, пропустивши перед собою навіть румунів для яких третє місце - це своєрідний провал, оскільки вони розраховували на чвертьфінал, але на шляху стала непоступлива Голландія.

Тепер на Італію у чвертьфіналі очікує переможець групи D - Іспанія.

»
Голландці розбили сподівання румунів

Щоб не залежати від другого матчу у цій групі, румунам треба було тільки вигравати. Збірна Нідерландів, як і за день до цього хорвати, випустила на поле дублюючий склад, а отже завдання румунів до певної міри полегшувалося.
  ·  Україна і НАТО: як розвіяти легенди?