Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Економіка у Поступі.    Ї-Поступ.    Арт-Поступ.    Літературний Поступ.    Спорт-Поступ.    Дайджест.    Пост-Faktum.

20 січня 2004 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

Спорт-Поступ  »  КУБОК
Характер пізнається в боротьбі

Боротьба
У Броварах завершився кубок України з вільної боротьби. Понад 200 спортсменів змагалось за право стати учасником Міжнародного турніру з вільної боротьби серії Гран-прі, який наприкінці лютого відбудеться у Києві. П'ятірка найкращих борців та четвірка найвправніших серед жінок стануть учасниками сутичок столичного Гран-прі. Перемога ж на цьому турнірі дає право участі у чемпіонаті Європи, де спортсмени продовжать розігрувати олімпійські ліцензії.
Китайський бум

Представники Піднебесної з кожним роком крок за кроком упевнено наближаються до п'єдесталу пошани навіть у тих видах спорту, на аренах яких китайці не фігурували взагалі. Цього року дуже вдалим виявився китайський дебют у фрістайлі. Ще на попередньому етапі Кубка світу, який пройшов у канадському Мон Тремблані, гучно заявив про себе Сятао Кю. В акробатиці на лижах він сенсаційно став володарем бронзової нагороди. У чоловічому фрістайлі це можна назвати китайським проривом. Проте китаянки у цьому виді спорту знані вже давно. Не можна не зауважити легкості у виконанні найскладніших акробатичних елементів Ніни Лі. Вже другий етап поспіль вона стає срібною призеркою. На етапі Кубка світу, який минулого вікенду пройшов на олімпійських схилах Лейк-Плесіда, вона поступилась лише своїй співвітчизниці Джао Вонг. Зауважимо, що шестеро фіналісток репрезентувало Піднебесну. На ІІІ місці -- австралійка Ієрдінакону. Лідер загального заліку і переможниця минулого кубкового етапу австралійка Аліса Кемплін не пройшла навіть кваліфікації.
Стабільність -- ознака майстерності

Чеське Нове Мєсто стало минулого вікенду ареною чергового етапу Кубка світу з лижних перегонів. Стабільно виступає на кубкових етапах українка Валентина Шевченко. На дистанції 10 км класикою броварчанка фінішувала сьомою. А переможницею стала знана італійка Габріела Паруцці. Навіть фінішний спурт естонки Крістіни Шмігун, яка стала тріумфатором минулого етапу, не зміг наблизити її до лідера. Шмігун прийшла до фінішу п'ятою. Через 7,7 с після того, як камери зафіксували перемогу Перуцці, фінішувала німкеня Кюнцель, а ще за 5 с -- чеська лижниця Нойманова. У спринтерських перегонах жодна з них не наблизилась до п'єдесталу. Натомість реабілітувались фінляндки: Кюттунен та Маннінен посіли ІІ і ІІІ місця відповідно, а перемогу здобула норвежка Бйорген. У загальному заліку продовжує лідирувати естонка Шмігун, Перуцці перемістилась на ІІ позицію, Валентина Шевченко -- на ІІІ місці.
Щасливі австралійські корти
Підготувала Олена САДОВНИК

Вдалим виявився початок Відкритого чемпіонату Австралії, турніру, який належить до четвірки Великого Шолому, для української тенісистки Юліани Федак. Спека, яка панує на Зеленому континенті, не стала українці на заваді. У першому колі чемпіонату вона змусила скласти зброю словенку Тіну Писник, яка сіяна під 26-м номером, -- 7:5, 6:0.

Не пішла гра у ще однієї українки Тетяни Перебийніс. Вона зовсім не змогла скласти конкуренції суперниці Клод Шоль із Люксембурга і поступилась зі "сухим" рахунком 0:6, 0:6. Найкраще формулу перемоги над Клод Шоль знає Юлія Вакуленко: вона неодноразово перемагала спортсменку з Люксембурга. Свій поєдинок Юлія проведе сьогодні.
Комплект нагород з Берліна

У столиці Німеччини відбувся п'ятий етап Кубка світу з плавання на короткій воді. Голубі доріжки Берліна виявилися щасливими для українських плавців. Вже перший день змагань приніс українській збірній дві нагороди. "Містер брас" Олег Лісогор на 50-метрівці улюбленим стилем плавання здобув срібну нагороду. На це йому знадобилося 26.76 с. Він, хоч і випередив основного конкурента Джеймса Гібсона з Великої Британії, проте до "золота" все ж таки не дотягнув.

"Золотим" для України виявився фінальний заплив на дистанції 50 м батерфляєм. Через 23.36 с після стартового пострілу українець першим торкнувся бортика басейна. На другий день йому знову вдалося "доплисти" до п'єдесталу. На вдвічі довшій дистанції він показав третій результат -- 51.68 с. Українські вболівальники з нетерпінням очікували на фінал стометрівки брасом, де за нагороди повинен був змагатися Олег Лісогор. Після кваліфікаційних запливів його прізвище стояло в другій стрічці рейтингу, але українець відмовився від фінальних баталій і знявся зі змагань.
Спорт-Поступ  »  ГАНДБОЛ
"Мотор" зберігає шанси

Минулого вікенду в Європі відбувалися чергові гандбольні поєдинки Ліги чемпіонів. У Запоріжжі беззаперечний лідер українського жіночого гандболу місцевий "Мотор" приймав лідера групи "Ікаст-Бордінг" з Данії. Цей матч українкам обов'язково треба було вигравати, адже двома поразками в попередніх поєдинках вдома від словенського "Кріма" та на виїзді від "Будучності" вони не залишили собі права на невдачу. Натомість датчанки обох кривдниць "Мотора" переграли й приїхали до Запоріжжя в ранзі одноособового лідера.

Від перших хвилин поєдинку наші дівчата, яких у Палац спорту "Юність" прийшли підтримати 2,5 тисячі глядачів, намагалися заволодіти ініціативою, граючи на максимальній швидкості. Показати хорошу гру і досягти позитивного результату запоріжанок спонукала ще одна обставина. Напередодні захворів головний тренер "Мотора" В'ячеслав Кириленко, і чемпіонки України докладали всіх зусиль, щоб сприяти якнайшвидшому його одужанню. Керував же діями команди цього разу, і, зауважмо, досить вдало, помічник Кириленка Сергій Польський.
Спорт-Поступ  »  БІАТЛОН
"Король" перевершив досягнення "королеви"

У німецькому Рупольдінгу завершився V етап Кубка світу з біатлону. В останній день змагань на трасах баварських Альп відбулися перегони з переслідуванням. Українські біатлоністи, а це був резервний склад збірної, за підсумками спринту, в них участі не брали.

До початку нинішнього сезону найбільшу кількість перемог в історії Кубка світу здобула леґендарна шведка Магдалена Форсберг, яка 42 рази фінішувала першою. "Королева" біатлону завершила свою кар'єру після закінчення сезону 2001-2002 рр.