|
|
 |
Спорт-Поступ »
|
 |
|
 |
Поразка, за яку не соромно |
|
Іван ДУПНАК |
|
У фіналі Кубка України з футболу, який відбудеться на полі столичного НСК "Олімпійський" 2 травня, зустрінуться київське "Динамо" та запорізький "Металург".
Після того, як "Динамо" три тижні тому в першому півфінальному матчі у Львові обіграло "Карпати" з рахунком 2:0, напевно, ніхто не сумнівався в тому, що доля путівки в фінал практично вирішена, і поєдинок у Києві перетвориться на звичайнісіньку формальність. Щоправда, керманич "зелено-білих" Юрій Дячук-Ставицький пообіцяв, що його команда в столиці постарається принаймні довести невипадковість своїх перемог у кубкових двобоях із "Чорноморцем", "Шахтарем" і "Ворсклою". |
Детальніше>> |
|
|
 |
Ударом шаблі хмари розігнати |
|
Олена САДОВНИК |
|
На першості світу з фехтування серед кадетів та юніорів, що триває у південнокорейському місті Таебака, пристрасті вирують недитячі. Часто майже рівних за майстерністю "мушкетерів" розділяє один-два уколи (удари). Тому міцні нерви є чи не найголовнішим критерієм успіху фехтувальників.
Не може поскаржитися на свою нервову систему Дмитро Бойко з Нетішина Хмельницької області. 20-річному шаблістові у Таебаці пророкували якщо не перемогу, то обов'язково місце у трійці призерів. |
Детальніше>> |
|
|
 |
|