|
|
 |
Перша сторінка »
|
 |
|
 |
Кучма хоче недоторканості |
|
Роман РАК |
|
Президент України Леонід Кучма справді потребує особистих гарантій недоторканості після цьогорічних жовтневих виборів. Це стало очевидним після того, як Адміністрація президента офіційно підтримала Закон "Про гарантії президенту, котрий припинив виконання своїх повноважень".
"Розробка такого закону є логічною та доцільною", -- заявив заступник глави Адміністрації президента Василь Базів, попри неодноразові запевнення Кучми, що йому ніяких гарантій не потрібно. Як повідомляє інтернет-видання "Українська правда", пан Базів запевнив, що гарантії, запропоновані у законі, є в більшості країн світу, де існує інститут президентства. "Всенародно обраний президент повинен користуватися певними гарантіями", -- сказав заступник глави Адміністрації президента і додав, що гарантії, які пропонують президентові, мають депутати, судді та члени Кабміну. |
Детальніше>> |
|
|
 |
"Донецькі" купили Доренка |
|
|
|
За інформацією "Телекритики", незабаром на українському телебаченні може з'явитися ще один відомий російський телеведучий -- Сергій Доренко. Він працюватиме на новостворюваному донецькому каналі НТН, який виник на базі нещодавно придбаного ТV-Табачук.
Наразі НТН веде з Доренком переговори. Однак головний редактор каналу Наталя Катеринчук розповіла, що він уже побував у Донецьку з ознайомчим візитом, спілкувався із журналістами та керівництвом каналу. Він зазначив, що "ситуація зі свободою слова в Донецьку значно краща, ніж у Москві" й що "тут можна працювати". Пані Катеринчук також розповіла, що керівництво НТН ще не визначилося, яку посаду Доренко може обійняти на телеканалі.
Сергій Доренко -- скандально відомий російський телеведучий. Він працював на багатьох телеканалах ведучим новин. Чи не найбільшу популярність Доренко здобув, розпочинаючи з 5 вересня 1999 року, коли став автором і ведучим щоденного інформаційного політичного шоу "Програма Сергія Доренка". У листопаді 1999 року його призначили заступником генерального директора АТ "ОРТ". Стверджують, що Доренко співпрацює з відомим російським олігархом Борісом Бєрєзовським. |
Детальніше>> |
|
|
 |
Євро-2012: Україна з Росією? |
|
|
|
Як повідомило аґентство Франс Пресс, Україна та Польща, ймовірно, не подаватимуть спільної заявки до Європейського футбольного союзу (UEFA) на право організації чемпіонату Європи із футболу 2012 року. Керівництво Федерації футболу України має намір звернутися з аналогічною пропозицією до Російського футбольного союзу. В інтерв'ю Франс Пресс президент ФФУ Григорій Суркіс заявив: "Нестача ініціативи зі сторони Федерації футболу Польщі (PZPN) змушує нас змінити партнера". |
Детальніше>> |
|
|
 |
|