ПОСТУП: Статті

Гендиректор Google описав Інтернет майбутнього

25.10.2009

Ерік Шмідт Гендиректор Google Ерік Шмідт передбачив розвиток Мережі на п'ять років вперед, пише видання ReadWriteWeb, що наводить фрагмент виступу Шмідта на заході Gartner Symposium/ITxpo Orlando 2009.

У 2013 році, на думку Шмідта, в інтернеті переважатимуть матеріали на китайській мові. Крім того, все велика частка контента доводитиметься на відео, тим більше що Google недавно вдалося зробити прибутковим найбільший відеохостинг, YouTube.

Швидкість доступу в Мережу зросте до 100 мегабіт в секунду. Також, відповідно до закону Мура, що має на увазі подвоєння числа транзисторів в чіпі кожні два роки, серйозно збільшаться можливості комп'ютерів. Все це дозволить згладити відмінності між мережевим відео, радіо і прогляданням сайтів.

Эрік Шмідт відзначив, що через п'ять років в Мережі працюватимуть нинішні підлітки. Це означає, що аудиторія навчиться легко переходити з одного веб-додатку на інший, як це зараз і роблять молоді користувачі.

Глава найбільшого пошукача також повідомив, що Google працює над миттєвою індексацією матеріалів, а для цього потрібне продвижение сайта. Кажучи про плани, він додав, що в 2010 році компанія чекає виходу нетбуків на операційній системі Google. Як очікується, вони спростять користувачам доступ в Мережу.