Classifieds

Поступ у Львові  » 

___________________________________________________________________________

У Львові розклеїли листівки про заборону самовільної заміни вікон
 
У Львові розклеїли листівки про заборону самовільної заміни вікон у центральній частині міста. До прикладу, у Галицькому районі поширили 1500 листівок. Нагадаємо, мешканці будинків-пам’яток архітектури та будинків, розташованих в межах історичного ареалу, які вирішили замінити вікна чи балконні двері, зобов’язані замовити проект у ліцензованої проектної організації та погодити його в управлінні охорони історичного середовища, - йдеться у листівці.

Мешканці, які самовільно без погодженої документації замінюватимуть вікна (двері) нестимуть адміністративну відповідальність згідно Закону України «Про охорону культурної спадщини».

Водночас мешканці можуть без будь-яких погоджень встановлювати двері усередині квартир. Наприклад, встановити межкомнатные двери (Россия), чи двері вітчизняного або західного виробництва.

Заміна та реставрація віконної та дверної столярки на будинках, що належать до міської комунальної власності, вже з наступного року буде виконуватись планово за кошти міського бюджету.

Нагадаємо, 31 серпня 2007 р. виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення № 643, яким заборонив самовільне проведення заміни вікон у центральній частині міста.

Обговорити в форумі


» 
На Львівщині відкрито завод з переробки та утилізації ракетного палива
 
Учора, 17 вересня поблизу Радехова відкрили завод з переробки та утилізації ракетного палива типу "Меланж".

Подивитись на пробну переробку окислювача ракетного палива прибули голова Львівської ОДА Петро Олійник, посол Польщі в Україні Яцек Ключковський, командувач Західного оперативного командування сухопутних військ Збройних cил України, генерал-лейтенант Михайло Куцин, генеральний директор ДП «Укроборонлізинг» Ганна Лемківська. На місце події прибув і міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Це перший в Україні завод такого типу. Потужність заводу – переробка чотирьох тонн меланжу на добу, однієї тисячі 200 тонн на рік.
Детальніше>>
» 
Регіонали вважають, що кількість виборців у Львівській області завищена
 
В Партії регіонів вважають, що інформація, оприлюднена Міністерством внутрішніх справ щодо даних про кількість громадян України, які виїхали за її межі не співвідноситься з даними, наданими робочим група обліку виборців, про кількість виборців у традиційно «помаранчевих» регіонах. Про це йдеться у коментарі прес-служби ПР.
Детальніше>>
» 
Львівські комуністи поклали квіти до могил Кузнєцова та Галана
 
Сьогодні, 17 вересня, Львівський обласний комітет Комуністичної партії України провів у Львові мітинг, приурочений 68 річниці возз’єднання Західної України з Радянською Україною у складі СРСР. Про це повідомив перший секретар ЛОК КПУ Олександр Калинюк.
Детальніше>>
» 
Львівський мер зустрівся з лауреатами Нобелівської премії у сфері біології
 
Учора, 17 вересня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з науковцями Інституту біології клітини НАН України та науковцями з Європи у сфері біології, серед яких – лауреати Нобелівської премії професор Ервін Негер з Інституту Макса Планка в Гетингені (Німеччина), професор Берт Сакман з Інституту Макса Планка в Гейдельберзі (Німеччина) та Президент Британського фізіологічного товариства професор Оле Петерсен, – про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міської ради.
Детальніше>>