Поступ

Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Тема Поступу.    Точка зору.    Економіка у Поступі.    Калейдоскоп Поступу.    Спорт-Поступ.

11 вересня 2019 р.
  10:53 19-10-2019 -   Рада реєструє одразу три подання на Дубневича – генпрокурор
  9:51 19-10-2019 -   Львівська мерія дозволила Козловському збудувати приватний пологовий будинок
  9:41 19-10-2019 -   У Новому Роздолі та Новояворівську на Львівщині офіційно оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону
  9:0 19-10-2019 -   18 кандидатів претендують на посаду головного освітянина Львівщини
  8:56 19-10-2019 -   У Львові розпочалося ювілейне Свято сиру і вина
  21:56 17-10-2019 -   Росія не вірить у вимогу Києва розпустити “ЛДНР”, бо це сказала речниця Кучми
  11:11 16-10-2019 -   Маркарова полетіла до США на переговори з МВФ
  9:6 16-10-2019 -   На переговорах в Мінську не змогли домовитись про розведення сил – ОБСЄ
  9:6 16-10-2019 -   Доба на Донбасі: двоє загиблих від ворожих снайперів, один поранений
  9:5 16-10-2019 -   Зеленський звільнив з військової служби міністра оборони часів Кучми
  10:59 16-10-2019 -   США залишили без віз 18 російських дипломатів
  10:48 16-10-2019 -   Туреччина звинуватила Європу у захисті терористів
  10:43 16-10-2019 -   Конгрес США відклав голосування щодо імпічменту Трампа
  15:50 14-10-2019 -   Сурков назвав “путінізм” діючою ідеологією та глобальним політичним лайфхаком
  11:48 14-10-2019 -   Вибори у Польщі: партія влади перемогла, проходить і блок ультраправих

Україна зіграла унічию з Нігерією, програючи 0:2

Збірна України у поєдинку в Дніпрі 10 вересня відіграла два голи в товариському матчі з командою Нігерії.

Українці програвали з рахунком 0:2, але в другому таймі за дві хвилини забили два голи.

Гості забили швидкий м`яч у ворота Андрія Луніна. Вже на четвертій хвилині швидка атака нігерійців завершилася влучним ударом Арібо з метрів восьми - 0:1.
Спорт и отдых

В жизни каждого человека напряженные минуты труда всегда чередуются с приятными моментами отдыха. Кому-то больше по душе пассивный отдых с книгой или пультом от телевизора в руках.
  ·  ЗЕлене світло для «плану Штайнмайєра»