З початком нового парламентського сезону Верховна Рада вкотре створює ілюзію роботи активні політичні баталії, які в ряди-годи переростають в банальні рукопашні бої, або ж в справжнісіньку клоунаду. Все це було б смішно, якби не було так плачевно. Наші державні небожителі, мабуть ніколи не спускалися на грішну землю, інакше давно б усвідомили, що тих плачевних копійок, які вони пафосно називають «соціальним мінімумом», заледве вистачає на сухарі та воду.
Економічна ситуація, яка склалася в Україні останнім часом створює враження, що влада працює не лише проти народу, але й проти самої себе.
Страждання уряду з податкового кодексу тривають. Ось уже який місяць країна тільки і чує про нову податкову «конституцію». Кабінет Міністрів України оприлюднив оновлений проект Податкового кодексу. Законопроект N7101-1 від 21 вересня 2010 року опублікований на порталі Верховної Ради України.
Документ передбачає поетапне зниження ставки податку на прибуток з 25 до 16% (у 2011 та 2012 роках - 19%, у 2013 та 2014 роках - 18%, у 2015 році - 17%, з 2016 року - 16%.
Львівська облрада захистить історика від «гламурних чекістів», а народ - від Януковича
Депутати Львівської обласної ради учора 22 вересня, проголосували за заяву про затримання СБУ директора національного музею-меморіалу жертв окупаційних - режимів «Тюрма на Лонцького» Руслана Забілого. Рішення прийнято 69 голосами.
Голова облради Мирослав Сеник запропонував замінити в заяві формулювання «гламурні чекісти» на «працівники СБУ», але депутати не підтримали пропозицію Сеника. Тобто, офіційний документ міститиме саме таке метафоричне порівняння.
«Львівська облрада розцінює затримання історика як намагання замести сліди злочинів московсько-більшовицького режиму проти української нації...
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин сподівається, що місцеві вибори 31 жовтня пройдуть чесно та демократично. Про це він заявив в інтерв’ю Київській обласній державній телерадіокомпанії.
"Я сподіваюсь, вірю і буду робити все для того, щоб у людей було право вибору і щоб люди обрали одночасно і розумом, і серцем, і своїми відповідальними рішеннями. Це буде найкраща демократія", - сказав В.Литвин.
Водночас, за його словами, якщо будуть вибори "так би мовити намальовані", за принципом “неважливо, хто як голосує, а важливо, хто і як підраховує”, тоді країна дуже багато втратить.
Журналісти дізналися про таємні переговори США і Ірану
США та Іран розпочали таємні переговори, спрямовані на встановлення неофіційних дипломатичних відносин, пише 23 вересня газета "Гаарец" з посиланням на неназване американське джерело.
Переговори, в яких беруть участь високопоставлені представники обох держав, проходять в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. Ініціатива встановлення контактів виходить від США. Також відомо, що в ході переговорів Іран в черговий раз зажадав від США "винагородити" Тегеран за звільнення американської туристки Сари Шурд, яка провела в іранській в'язниці близько року за звинуваченням у шпигунстві.
Регіонали знайшли правильних і шкідливих українців
Вікторія ЧИРВА, proUA
Влада, вважають експерти, почала реалізацію єзуїтсько витонченого проекту з розпорошення і остаточної маргіналізації націонал-демократичного табору
Говорять, що в 2004 році з метою недопущення можливої атаки на кандидата в президенти від влади з боку комуніста Петра Симоненка на Банковій розроблялася і здійснювалася політтехнологія чергового розколу в Компартії. Під цю справу, нібито, навіть виділявся бюджет, був створений інтернет-майданчик для лівих радикалів, де діставалося і Петру Миколайовичу, і, за одно, «оранжевому ставленику американського глобалізму».
19 вересня в своєму Twitter президент Російської Федерації Дмитро Медведєв написав: "Про поїздку до України. Не можу забути радісні очі тисяч людей, що зустрічали нас в Глухові. Дуже добрі емоції. Це треба цінувати політикам". Російський гарант залишився задоволений візитом в нашу країну. Вони тепло поспілкувалися з українським президентом Віктором Януковичем. Але, не дивлячись на таку "душевність" між першими особами України і Росії, російська влада відмовляється пом'якшити свої позиції по ряду україно-російських проблем. Причина такої поведінки північного сусіда проста.
Активізація мовного питання як елемент інформаційної політтехнології
Володимир ПИРІГ, для ПОСТУПУ
Тема багатомовності в Україні, а точніше – регіональності п'ятнадцяти (!) мов, набуває все більшого і більшого розголосу. Таке враження, що цей закон таки приймуть. Правда, почитавши закон, хочеться сказати: нехай приймають, та лише не в тій редакції, у якій він зараз перебуває.
Не треба бути юристом, політиком, політологом чи навіть лінгвістом, аби зрозуміти – закон спрямований на проштовхування російської мови у всі сфери суспільного життя!
Володимир Цибулько: Сьогоднішній виборчий процес нагадує горбачовську війну з алкоголізмом!
Розмовляла Леся БАЛУЦЬКА, ПОСТУП
Менш ніж за два місяці на українців чекають місцеві вибори. Шлях до їхнього призначення та майбутнього проведення був устелений різноманітними несподіванками, частина з яких продовжує дивувати і сьогодні. Це, зокрема, зміна виборчого законодавства, а далі – ще одна вдосконалена його зміна. Згідно з Конституцією, вибори мали відбутися ще у травні. Однак їхнє скасування було обґрунтовано відсутністю державного бюджету та порівняною неготовністю проводити ще одні вибори, мовляв, держава ще від президентських не оговталася. Парламентарі довго зберігали інтригу із призначенням нової дати місцевих виборів і нарешті визначилися з 31 жовтня.
Андрій Медведєв: Коли Еліна Світоліна виграла Ролан Гаррос, я дуже пишався
Ні для кого не секрет, що Андрій Медведєв є найкращим тенісистом в історії нашої країни. Через кілька років після завершення кар'єри, Андрій надовго випав з поля зору любителів тенісу, але минулого року він прийняв рішення знову зв'язати своє життя з улюбленою справою - тенісом.
- Ви завершили професійну кар'єру тенісиста майже дев'ять років тому. Чим Ви займаєтеся зараз?
- Дуже хороше питання. Дуже довгий час я займався бізнесом, але потім я зрозумів, що це не приносить мені радості, а скоріше навпаки.
Житель японського міста Хамамацу побудував для свого собаки будку-замок, повідомляє Oddity Central. Житло для пса на прізвисько Нанамі є точною копією японського Замку Мацумото, або Замку ворона, побудованого в 1594 році.
Всього в замку для Нанамі три кімнати - "вітальня", де собака може лежати і спостерігати за тим, що відбувається на вулиці, прохолодна кімната з піском, де тварина може проводити спекотні дні, а також дальня маленька кімната для укриття від грози і дощу.
У Рівненській області син убив батька. Трагедія трапилася у селі Обарів Рівненського району. Про це кореспондентові повідомила в.о. начальника відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області Інна Березовська.
Сайт створений за сприяння Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні Думки, висловлені авторами матеріалів, є їх власною позицією і не обов'язково збігаються з позицією Посольства США в Україні