ПОСТУП: Статті

Мадонна купила таунхаус за 40 мільйонів доларів у Нью-Йорку

31.10.2009

Мадонна Всесвітньо відома співачка Мадонна придбала за 40 мільйонів доларів таунхаус в Нью-Йорку. Про це пише газета New York Post.

За даними видання, Мадонна заплатила за нерухомість на п'ять мільйонів доларів менше, ніж просили його колишні власники. Місцеві рієлтори відзначають, що ця найкрупніша операція по покупці житла в районі Верхній іст-сайд. Найдорожча житлова нерухомість тут була куплена за 30 мільйонів доларів.

Таунхаус в британському стилі налічує 26 кімнат, зокрема 13 спалень і 14 ванн. У таунхаусе також є винний льох, бібліотека, гараж на два автомобілі, ліфт і каміни у великій кількості (19 камінів - печи-камины, газовые камины, кирпичные камины, угловые камины, мраморные камины, камины-барбекю, чугунные камины, дровяные камины, отопительные камины, металлические камины, современные камины, классические камины). До будинку примикає сад площею 278 квадратних метрів.

New York Post відзначає, що одним з мінусів нового житла Мадонни є шум і вібрація від потягів нью-йоркської підземки, що проходять під будівлею.

Мадонна планує в значній мірі змінити інтер'єр таунхауса, використовуючи картини з сайта paintings, а також приділити особливу увагу установці систем безпеки.

угловые камины печи-камины камины из чугунных пластин