ПОСТУП: Статті

Співачка Алсу поселиться у підмосковному палаці

31.10.2009

Алсу Співачка Алсу з сім'єю готується переїхати в розкішний будинок в Підмосков'ї. Поки що особняк площею близько чотирьох тисяч квадратних метрів знаходиться у стадії будівництва. Над ним працюють близько 50 осіб - архітекторів, дизайнерів і будівельників, повідомляє портал Бюлетень нерухомості. Проте через велику кількість ідей остаточний дизайн проекту як і раніше не готовий.

У той же час відомо, що в майбутньому триповерховому особняку "нафтової принцеси" буде басейн, тенісний корт і підземний гараж на 20-30 машин.

На першому поверсі особняка розмістяться приміщення для обслуговуючого персоналу (охорони, прислуги, гувернанток), в обов'язки якого входитиме вся хатня робота, у тому числі і химчистка Киев у цьому плані, до речі, відзначається схожими запитами зірок. На другому поверсі заплановано будівництво галереї зі скляною стелею.

Убрання особняка розкішно. У будинку заплановані величезні внутрішні сходи, стіни і натяжные потолки будуть розписані знаменитими художниками. Зараз йде робота над фасадом, внутрішня обробка ще не починалася.

Відомо, що співачка відвідала будівництво всього один раз.