ПОСТУП: Статті

МВС РФ заплатить 25 мільйонів рублів за оброблені золотом ліжка

20.08.2009

Кровать Міністерство внутрішніх справ оголосило конкурс на закупівлю із коштів федерального бюджету меблів і предметів інтер'єру для власних потреб, пише 19 серпня газета "Ведомости". Загальна вартість конкурсних контрактів становить майже 24,4 мільйонів рублів.

Документація з умовами конкурсу і описом лотів була розміщена на сайті держзакупівель РФ 17 серпня. МВС розділило необхідні предмети на три лоти - "мебель и предметы интерьера" (15 мільйонів рублів) і два лоти "офисная мебель" (9,4 мільйонів рублів).

До офісних меблів віднесені зокрема "ліжко з ортопедичним матрацом і гратами", виготовлене з "масиву європейської вишні" і декороване "із застосуванням ручного різьблення". При цьому, особливо наголошується в описі, "декоративні елементи ліжка повинні бути покриті тонким шаром золота - 24 карати" (999-а проба"). Таких ліжок (з різних матеріалів, але із золотою обробкою) МВС замовляє два.

Крім того, в списку значаться дві "приліжкові тумби", також з різних матеріалів, дві "низькі шафи для апаратури" з обробкою на пілястрах, два "журнальні столики", "робочий стіл у стилі класичного домашнього кабінету" і "тумба для телефону" - все з обробкою із золота 999-ї проби. Всього МВС замовляє близько п'яти тисяч різних предметів.

Вказаний у заявці міністерства як контактна особа Микола Мещеряков підтвердив "Ведомостям", що в документах все вказано правильно, проте не уточнив, для кого призначені меблі. Як сказано в заявці, одержувачем меблів першого і другого лотів є будівля МВС на Житній, 16, а меблі з третього лота підуть за адресою вул. Срібний Бор, 4-а лінія, 76.

Офіційний представник МВС не повідомив видання, що знаходиться за цією адресою, проте, за даними Мещерякова і члена комітету з безпеки Держдуми Михайла Старшинова, в Срібному Бору розташований будинок прийомів МВС, а також дачі керівництва міністерства.