ПОСТУП: Статті

Фанати U2 побили рекорд відвідуваної стадіону "Уемблі"

02.11.2009

Вокалист U2 Боно Ірландська рок-група U2 записала на свій рахунок черговий рекорд: на шоу колективу, яке на стадіоні "Уемблі" в Лондоні, пришли 88 тисяч осіб, повідомляє ContactMusic.

Раніше музичні заходи, що проходили на території спортивної споруди, не залучали такої кількості глядачів. Попередній рекорд відвідуваної "Уемблі" належить прихильникам Рода Стюарта. У 1995 році на шоу музиканта в британській столиці пришли 83 тисячі осіб.

Як відзначає Дневник гоблина Фингуса, концерт U2 на "Уемблі", який став частиною світового турне колективу "360 Degree Tour", відвідала така велика кількість любителів музики не в останню чергу завдяки особливостям організації шоу. Річ у тому, що спеціально для гастрольного туру на підтримку платівки "No Line On The Horizon", для U2 була побудована особлива сцена, що обертається, дозволяє всім глядачам однаково добре бачити музикантів.

За деякими оцінками, вартість цієї споруди перевищує 30 мільйонів доларів. Тим часом, гітарист U2 Эдж виправдав такі витрати турботою про поклонників. "Ми вкладаємо гроші у своїх прихильників. Що може бути краще за це?", - заявив музикант в інтерв'ю ВВС Radio 6.

Варто відзначити, що кілька місяців тому, ще до старту туру "360 Degree Tour", U2 вже встигли поставити рекорд на "Уемблі". У березні 2009 року фанати колективу розкупили квитки на концерт ірландської групи на лондонському стадіоні за лічені години. За одну хвилину було продано 6 тисяч 700 квитків і дозволило U2 поставити європейський рекорд за швидкістю і кількості розкуплених за 60 секунд квитків.

Тур на підтримку "No Line On The Horizon" стартував 30 червня в Барселоні. На найближчі два дні у U2 не заплановано виступів, проте вже 18 серпня колектив відправиться до Глазго.