ПОСТУП: Статті

Москвичі стали частіше скаржитися на брак в новобудовах

30.10.2009

Кількість скарг, що поступили на телефони "гарячої лінії" будівельного комплексу Москви в 2009 році, збільшилося більш ніж на 20 відсотків в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє прес-служба комплексу містобудівної політики і будівництва Москви.

З 1 січня по 16 лютого в службу "Телефон Гаряча лінія" поступили 102 дзвінки від громадян, що скаржаться на дефекти в новобудовах.

Більше всього (24 відсотки) скарг було подано з приводу неякісного виконання обробних робіт в квартирах. У 17 відсотках випадків громадяни висловлювали незадоволеність щодо незадовільного стану вузлів примикання віконних і балконних блоків. 14 дзвінків поступило з вказівкою на дефекти фасадів будинків і сантехніки. 7 відсотків тих, які телефонували, скаржилися на неякісне примикання віконних блоків до стінних отворів. Також москвичі втішилися тим, якими були столярные работы (6 відсотків дзвінків) і недостатньою герметизацією швів (5 відсотків скарг).

Максимальна кількість дефектів в новобудовах була виявлена в Південно-західному адміністративному окрузі столиці - жителі цього округу подзвонили на "гарячу лінію" 30 разів. 23 звернення поступили від жителів Північного адміністративного округу, 12 - від жителів Північно-східного адміністративного округу. По 7 звернень було прийнято від громадян, що проживають у Східному і Західному адміністративних округах. Жителі Північно-західного адміністративного округу направили 4 скарги, а жителі Південно-східного адміністративного округу - дві. Найменшу кількість претензій було прийнято від жителів Центрально і Південного адміністративних округів - звідти з початку року поступило тільки за однією скаргою.