ПОСТУП: Статті

Пара з Нью-Йорка першою зіграє весілля в невагомості

31.10.2009

Свадьба Пара з Нью-Йорка стане першою парою, яка зіграє весілля в невагомості. Про це повідомляє www.hh-union.com. Церемонія запланована на кінець 2009 року.

На нареченій буде спеціально модифіковане для невагомості весільне плаття, створене японським модельєром. Окрім цього щоб уникнути незручних ситуацій під платтям нареченої будуть спеціальні еластичні штани. На нареченому буде фрак, поли якого розвіватимуться особливим чином. Шлюб молодиим дасть шостий космічний турист Річард Герріот.

Щоб здійснити задумане, молоді люди удалися до послуг компанії Zero G. Ця фірма пропонує всім охочим за певну платню випробувати стан невагомості. Компанія використовує той же метод, що і космічні агентства при підготовці екіпажів.

Спеціально обладнаний літак різко набирає висоту. Потім у верхній точці траєкторії потужність двигунів зменшується до мінімуму і літак починає "падати" особливим чином. При цьому всі присутні на борту люди випробовують стан невагомості. Оскільки падіння літака нетривало, то церемонія вінчання буде швидкою: у молодих людей буде всього вісім хвилин. Вартість польоту становить приблизно 5000 доларів з однієї людини.

Першим космічним весіллям стало одруження російського космонавта Юрія Маленченка у 2003 році. Весілля відбулося, поки Маленченко знаходився на борту МКС, а його наречена Катерина - в центрі управління польотами у Х'юстоні. Річ у тому, що за законами штату Техас шлюб може бути укладений без одного з молодят, причому відсутній повинен пояснити у письмовій формі, чому не може бути присутнім на церемонії. Юрій Маленченко написав, що відсутній тому, що "знаходиться в космосі".