ПОСТУП: Статті

Victory і MediaNet об'єднують зусилля на ринку Інтернет-маркетингу

31.10.2009

SEO Два лідери ринку онлайн-маркетингу об'єднують свої зусилля для того, щоб максимально ефективно реагувати на зростання маркетингових бюджетів у Рунеті. Агентство з креативних розробок і стратегічного планування Victory, що входить до групи компаній SUP, і агентство інтерактивних комунікацій MediaNet досягли угоди про спільну роботу над проектами з метою запропонувати клієнтам ще ширший спектр висококласних послуг.

Враховуючи прогнозоване зростання маркетингових бюджетів в російському сегменті інтернету, керівництво агентств упевнено, що ця операція допоможе їм в більшій мірі відповідати сучасним вимогам, і дозволить пропонувати клієнтам ще якісніші і ефективніші маркетингові рішення.

Партнерські відносини дозволять компаніям сфокусуватися на тих напрямах, в яких кожне з агентств найсильніше. Victory займатиметься розробкою креативних програм, стратегічним плануванням, дослідженнями, роботою з соціальними медіа і веб-розробками. Зусилля агентства MediaNet будуть сконцентровані на медіабаїнгу, SEO – роботі з пошуковими машинами, контекстній рекламі, PR в інтернеті і аналітиці. Це рівноправне партнерство принесе користь як клієнтам, так і акціонерам і співробітникам агентств.