ПОСТУП: Статті

Мерайя Кері купила "скромний" особняк замість шикарного маєтку

31.10.2009

Куплений Кері особняк Всесвітньо відома співачка Мерайя Кері купила за 7 мільйонів доларів особняк в містечку Bel Air, недалеко від Лос-Анджелеса. Про це повідомляє портал Real Estalker.

За даними порталу, ще влітку 2009 року особняк загальною площею більше 1000 квадратних метрів продавався за 9,5 мільйонів доларів, але фінансова криза скоректувала вартість удома.

Район Bel Air разом з Beverly Hills і Holmby Hills утворюють так званий "платиновий трикутник", житло в якому є найдорожчим в США.

У новому будинку Кері розташовані п'ять ванних кімнат, вісім спалень, декілька віталень, бібліотека, камины (7 штук), приміщення для прес-конференцій. На ділянці площею 1,2 гектара, прилеглому до будинку, розміщені дві парковки, величезний басейн і цегляна тераса з виглядом на каньйон.

Раніше повідомлялося, що Мерайя Кері і її чоловік Нік Кеннон цікавляться покупкою маєтку Fleur de Lys в Беверлі Хілз. Особняк вартістю 125 мільйонів доларів в кінці минулого року разом з маєтком Dunnellen Hall зайняв перше місце в рейтингу найдорожчих житлових будинків світу журналу Forbes.

Техаський мільярдер Девід Сеперстайн побудував особняк Fleur de Lys площею 4,1 тисяч квадратних метрів в кінці минулого століття для своєї дружини Сюзани, яка і є на даний момент власницею будинку.