ПОСТУП: Статті за 4 листопада 2009 року

105 років тому була запатентована ручка Parker

04.11.2009

ручки Parker У 1904 році американський винахідник Джордж Паркер запатентував свою першу письмову ручку

Народившись в штаті Вісконсін в 1863 році, Джордж Сеффорд Паркер у віці 17 років почав працювати в Телеграфній школі (де він пізніше відкрив перше з трьох своїх основних виробничих підприємств). Відповівши на оголошення про прийом на роботу в школу, він заощадив 55 доларів на працевлаштуванні і через рік опинився в штаті. Для того, щоб отримати надбавку до низької зарплати, Джордж Паркер став "агентом" з продажу перових ручок компанії "The John Holland Fountain Pen Company". В основному він продавав ці ручки своїм студентам.

Подібно до багатьох ручок того часу, ці ручки часто страждали від технічних недоліків і потребували постійного догляду та ремонту. Отримавши багато скарг від своїх учнів, Джордж Паркер визнав себе зобов'язаним ремонтувати ручки, і репутація його післяпродажного обслуговування росла. Він розбирав неякісні ручки, ремонтував, а потім повертав таким, що вчиться. Врешті-решт, Джордж Паркер вирішив, що йому потрібно викоренити ці несправності замість того, щоб тільки усувати їх. Тому, озброївшись своїм знанням механізмів, він спроектував і, нарешті, зібрав власну пір'яну ручку.

Менш ніж через рік Джордж Сеффорд Паркер вже займався підприємництвом у сфері ручок. З 1888 року "Parker Pen Company" ставить своїй за мету виготовлення "КРАЩОЇ РУЧКИ". У часності, в 1904 році компанія розробила і запатентувала першу письмову ручку з механічною системою набору чорнила, яка була практичним гумовим мішечком. А в 1906 році на ринок були випущені ручки parker EMBLEM з нанесеними на них емблемами таємних товариств. Ці ручки стали прототипом сьогоднішніх виробів напряму B-to-B (призначених для корпоративних ринків).

Дотримуючись традиції переваги, закладеної ще тоді, коли Джордж Паркер вирішив робити «щось краще», з часом компанія тільки примножила гордість за свою марку, що дісталася їй в спадок. Від вчителя до виготівника ручок і засновника корпорації - вся історія Джорджа Паркера з її більш ніж скромного початку розвинулася в класичну бувальщину про те, як рішучість і винахідливість однієї людини сформували цілу галузь.