ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

У Ярославлі приватизовують "Ведмедячий кут"

03.11.2009

Гостиница Медвежий угол Найближчим часом планується приватизовувати єдиний державний готель в Ярославлі - ГУП "Ведмедячий кут". Про це заявив перший заступник директора міського департаменту по управлінню державним майном Олександр Шпаків, повідомляє "Інтерфакс".

"ГУП "Ведмедячий кут" буде перетворено у ВАТ. Після цього на розгляд комісії по приватизації, в яку входять представники адміністрації регіону і Ярославської обласної думи, буде внесений проект пакету документів з продажу акцій готелю", - пояснив чиновник. За його словами, місцеві інвестори "дуже цікавляться" готелем і наполягають на її швидкому продажі.

Якщо контрольний пакет акцій готелю залишиться у міста, в готелі будуть збережені помірні ціни, пообіцяв Олександр Шпаков. Крім того, за словами чиновника, номери надаватимуться, перш за все, для розселення учасників офіційних делегацій і представників органів влади.

"Ведмедячий кут" як і інші гостиницы Ярославля, за радянських часів належав обкому КПРС, пізніше на його базі було створене державне унітарне підприємство. У 2004 році була завершена масштабна реконструкція готелю.