ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

ФРН запускає власну електронну пошту підвищеного захисту

03.11.2009

De-Mail У Німеччині з 9 жовтня починається тестування нового електронного поштового сервісу De-Mail. Проект, який покликаний забезпечити максимальний захист призначених для користувача даних при листуванні, був розроблений при безпосередній участі міністерства внутрішніх справ ФРН. Тестування De-Mail розпочнеться у Фрідріхсхафене на Боденськом озері.

Головне гасло De-Mail "Просто як e-mail, надійно як паперова пошта". Послуга надаватиметься приватними провайдерами. Але для цього необхідною буде обов'язкова сертификация у Федеральній службі безпеки інформаційної техніки, підпорядкованій безпосередньо міністерству внутрішніх справ.

Електронна адреса в De-Mail виглядає таким чином: "імя.користувача@провайдер.de-mail.de". Поштова скринька буде забезпечена додатковою системою захисту, подібного до тої, яка використовується для ідентифікації користувача при онлайн доступі до свого банківського рахунку (SSL).

Крім традиційних імені і пароля буде необхідно ввести пін-код чи ж скористатися електронним посвідченням De-Ident, який також надає провайдер De-Mail. Відправка листів передбачає декілька ступенів захисту. Один з них - так званий "замовлений лист". Відправник отримує повідомлення, не тільки коли і кому був відправлений лист, але і коли його було доставлено.

Крім того, користувачам пропонуються додаткові послуги, такі як De-Safe - архівація і захист найбільш важливих документів і листів, таких як фінансові звітності, договори, банківські виписки та інше. De-Mail орієнтований в основному на представників ділових кіл, які з метою надійності при відправці важливих документів все ще вдаються до паперової пошти. З 2010 року De-Mail, як очікується, буде доступний на всій території ФРН.