ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

Sonic Youth поділилися піснею з нового альбому

03.11.2009

Sonic Youth Група Sonic Youth виклала для безкоштовного скачування пісню "Sacred Trickster" з альбому "The Eternal". Про це повідомляє сайт лейбла групи.

Вокальну партію на "Sacred Trickster", що триває 2 хвилини 10 секунд, виконує бас-гітаристка колективу Кім Гордон.

Шанувальники групи, що замовили "The Eternal" через сервіс Buy Early Get Now, зможуть почути весь альбом в режимі потокового аудіо з 28 квітня. Крім того, вони отримають вініловий диск із записом виступу Sonic Youth в Нью-Йорку 4 липня 2008 року, постер, а також можливість скачать песни, що не увійшли до альбому, і концертні записи у форматі MP3.

Шістнадцятий студійний диск колективу буде випущений в трьох форматах - на аудіо-діску, на вінілі і в цифровому варіанті для платного скачування.

Незабаром у лондонському клубі The Scala Sonic Youth дадуть концерт, названий на сайті лейбла групи "секретним". А трохи пізніше розпочнеться тур на підтримку "The Eternal". Проте ще до початку туру група виступить в Австрії, Німеччині, а згодом - на фестивалі No Fun у Нью-Йорку.

Крім того, Sonic Youth вже дали згоду на участь в грудневому фестивалі Nightmare Before Christmas в британському Майнхеді, кураторами якого є My Bloody Valentine.