ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

Давиденка оштрафували за поразку в Санкт-Петербурзі

02.11.2009

Николай Давыденко в матче с Марином Чиличем Асоціація тенісистів-професіоналів (АТР) оштрафувала четверту ракетку свыту Миколи Давиденко за те, що він недостатньо сильно прагнув до перемоги над хорватом Маріном Чилічем в матчі другого круга на турнірі в Санкт-Петербурзі. Росіянин, що поступився з рахунком 6:1, 5:7, 1:6, заплатить дві тисячі доларів, повідомляє Reuters.

Давиденко пояснив свою поразку тим, що по ходу зустрічі у нього погіршало самопочуття. Проте АТР порахувала, що тенісист не доклав досить зусиль, щоб довести матч до перемоги. Після гри Давиденко признався також, що по ходу зустрічі арбітр Жан-Пилип Дерк, профіль якого можна прочитати тут, запідозрив його в нечесній грі і звинуватив в здачі матчу.

102-а ракетка світу Чиліч після перемоги над Давиденко відзначив, що в третьому сеті росіянин втратив концентрацію, і хорватський тенісист зумів скористатися помилками суперника.

АТР як і раніше розслідує інцидент, що трапився з Давиденком на початку серпня. На турнірі у польському Сопоті росіянин через травму знявся із змагань під час матчу проти аргентинця Мартіна Вассальо Аргуельо.