ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

Володимир Путін показав куплену для рибалки "Ниву"

02.11.2009

машина Путина для рыбалки У суботу прем'єр-міністр Росії Володимир Путін показав недавно куплений позашляховик "Нива". На автомобілі, забарвленому в кольори, камуфляжів, прем'єр в'їхав у двір своєї резиденції в Сочі, повідомляє РІА Новини. Путін заявив, що одним з призначень "Ниви" стане рибалка.

У відповідь на питання журналістів Путін заявив, що проїхав на новому внедорожнике всього 300 метрів, але пробіг машини досяг вже 270 кілометрів. Прем'єр розповів, що його "Нива" була куплена в покращеній комплектації. Які саме зміни були внесені в оснащення машини, окрім покращеної гуми, Путін не пояснив, але він повідомив, що автомобіль у такому вигляді постачається серійно. "Це спеціальна комплектація. Але не для мене особисто, а вони саме в такій комплектації випускаються серійно", - підкреслив він. Проте вартість машини Путін не озвучив.

Репортери, що проїхали на позашляховику Путіна по двору відзначили, що автомобіль дуже динамічний. Одна з журналісток, зробивши коло біля фонтану, пожартувала, сказавши, що для блондинки машина також підходить. Турецький журналіст, який випробував автомобіль, не повірив, що це звичайна "Нива". "Це правда "Нива"?", - здивовано запитав він. "Нива", - відповів прем'єр.

Володимир Путін заявив, що якби автомобіль приганяли у п'ятницю, а не у суботу, то він би прокатав на своєму позашдяховику прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі.

Прем'єр також заявив, що "Нива" поставляється в багато країн. "Вона продається достатньо широко у всіх країнах світу. Це машина, що сама продається у світі зі всієї лінійки "Автовазу" , - відзначив прем'єр.