ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

Ігри NCsoft з'явилися в Steam

02.11.2009

Скриншот Aion: Tower of Eternity Південнокорейська компанія NCsoft, що спеціалізується на випуску MMORPG, почала поширювати свої ігри через мережевий сервіс Steam. Як повідомляється на офіційному сайті, геймери можуть придбати цифрові копії таких проектів як City of Heroes, Guild Wars і Lineage. Вартість ігор варіюється від 9,99 долара до 49,99 долара.

У NCsoft відзначають, що через Steam розповсюджуватимуться не тільки проекти, які вже вийшли, але і ті ігри, які повинні надійти у продаж найближчим часом. Вже відомо, що геймери зможуть скачати розрахований на багатьох користувачів онлайн RPG під назвою Aion: Tower of Eternity, коли вона вийде у Північній Америці і Європі.

Відзначимо, що протягом декількох тижнів ряд проектів NCsoft можна буде придбати із знижкою. Наприклад, Lineage II: Chaotic Throne зараз коштує всього 9,99 долара. Стандартна ціна цієї гри становить 19,99 долара.

Нагадаємо, що Steam дозволяє геймерам скачать игры на компьютер через інтернет і запускати придбані проекти на будь-якому комп'ютері. Розробкою цього мережевого сервісу займалася компанія Valve Software.