ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

Виставлена на продаж найдорожча квартира Латвії

02.11.2009

Квартира, яку виставлено на продаж У Ризі виставлена на продаж квартира вартістю близько п'яти мільйонів євро. На сьогодні це найдорожча квартира в Латвії, повідомляє портал "BizNews.lv".

Квартира площею 600 квадратних метрів знаходиться в тихому центрі Риги, на вулиці Стрелнієку. Ексклюзивна 14-кімнатна квартира продається не просто під ключ, а навіть з меблями, виготовленими по спеціальному замовленню в єдиному екземплярі. На підлозі у квартирі - дубовий паркет, причому в кожній кімнаті – свій орнамент. У ванних кімнатах і туалетах підлоги з підігрівом.

Крім того, квартира обладнана сучасною аудіо- і відео-технікою, підключена Інтернет, оснащена супутниковими антенами. Поверх, на якому розташована квартира, обладнаний автономною системою подачі води, системами вентиляції і кондиціонування, газовим опалюванням.

Квартира вартістю 4,7 мільйонів євро (3,3 мільйонів латів) – найдорожча в Латвії на сьогодні. Попередній ціновий рекорд був встановлений на початку 2008 року, коли підприємець Ігор Малишков придбав у компанії Євгенія Гомберга Teikas nami квартиру за 3,07 мільйонів євро (2,13 мільйонів латів).

Тоді квадратний метр розташованої в будинку на вулиці Альберта, 14 квартири обійшовся покупцю приблизно в сім тисяч євро. Виставлена на продаж нинішня "рекордсменка" обійдеться потенційному покупцю майже у 8 тисяч євро за "квадрат".