ПОСТУП: Статті за листопад 2009 року

У Великобританії на торги виставлять квартиру за 1000 фунтів

02.11.2009

Кухня в выставленной на продажу квартире Одне з британських агентств на початку листопада виставить на аукціон квартиру, стартова вартість якої складе 1000 фунтів стерлінгів (48,3 тисячі рублів). Як пише газета The Daily Mail, рієлтори відзначають, що не дивлячись на необхідний ремонт, інвестувати в такий об'єкт вигідно.

Видання відзначає, що двокімнатна квартира, що продається, розташована в графстві Дарем, в центрі колишнього шахтарського містечка Порт-Стенлі. Житло на другому поверсі двоповерхової будівлі дісталося неназваній англійці при розлученні. Власниця дізналася про це тільки після того, як почала отримувати квитанції про оплату муніципального податку на нерухомість, а також листи з скаргами на протікання від власника кафе розташованого на першому поверсі.

За даними рієлторів, квартира знаходиться в незадовільному стані: стеля частково обвалена, підлога і стіни прогнили. Крім того, в квартирі відсутня мебель для кухни, водопостачання і електрика. Власниця житла вирішила не вкладатися у відновлення житла і скоріше позбавитися від нерухомості, за яку доводиться платити податок. Цим і пояснюється така низька продажна ціна об'єкту.

Рієлторів стан квартири не бентежить. За їх словами, ця найдешевша пропозиція на британському ринку житла. При цьому представники агентства нерухомості відзначають, що навіть якщо новому власнику доведеться вкласти в ремонт 10 тисяч фунтів стерлінгів, то згодом він зможе вигідно перепродати об'єкт.

У середині жовтні агентство Associated Press повідомляло про продаж однієї з найдорожчих квартир у світі. Квартира загальною площею більше 570 квадратних метрів, розташована на 66-му поверсі одного з хмарочосів Гонконгу була куплена китайським бізнесменом за 57 мільйонів доларів (близько 100 тисяч доларів за квадратний метр).