BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 6 ВЕРЕСНЯ 2002 року |

Соло Ющенка дисонує з маршем опозиційного тріо

О-ПОЗИЦІЯ

Тарас КУХАР

Через заплановані на 16 вересня акції протесту Тимошенко, Мороз, Симоненко та Ющенко не могли проігнорувати бажання львів’ян почути про все, що відбуватиметься, з перших уст – від учасників потужного політичного десанту, що висадився в нашому місті.

Відповідаючи на запитання представників мас-медіа в Центрі політичного прогнозування газети “Високий Замок”, лідер “Нашої України” Віктор Ющенко знову каламутив воду, не даючи конкретної відповіді: пристане він до радикального виступу проти влади чи ні. Укотре апелював до потреби комплексного підходу до спроб повалення існуючого режиму, створення концепції, називаючи разові масові акції протесту недієвими. “Давайте не вимальовувати ілюзій. Хіба 6 годин на майдані щось змінять? Нічого”, – заявив Ющенко.

На його думку, є два шляхи зміни системи влади в Україні: радикальний, який намагаються втілити БЮТ, СПУ та КПУ, та ліберальний – “дати шанс владі сісти за стіл переговорів і вести чесний діалог з силами, що виграли парламентські вибори”. Цей спосіб, упевнений Віктор Андрійович, дозволить сформувати у Верховній Раді демократичну більшість, а на цій основі – коаліційний уряд й угоду про спільні дії реанімованого парламенту, реформованого Кабміну та президента. Щодо останнього, то про його “реанімацію” чи “реформування” Ющенко не обмовився й словом, що йде врозріз з основною вимогою, яка лунатиме з уст опозиційної трійки 16 вересня: відставка Леоніда Кучми та дострокові вибори президента. Та й під час півторагодинної розмови Віктор Ющенко жодного разу не вжив щодо себе та “Нашої України” слова “опозиція”.

Отже, Ющенко залишився Ющенком: влада погана, вона є “трагедією для України”, але на її варварські методи потрібно відповідати гуманними та ліберальними, у межах цивілізованого провадження політичних процесів. Самими собою залишилися і Симоненко, Матвієнко та Мороз, які вкотре заявили, що наполягатимуть на достроковому складанні Кучмою президентських повноважень і висловили переконання, що акція, запланована на 16 вересня, обов’язково дасть свій результат. Пан Матвієнко, який за відсутності Юлії Тимошенко говорив і за неї, запевнив, що “Кучма може піти у відставку до 16 вересня, оскільки він довів свою непрогнозованість 24 серпня, під час промови до Дня незалежності”. Водночас політики так і не змогли спрогнозувати те, чи підтримає їхню акцію не на словах, а на ділі Віктор Ющенко. “Потреба не так у Ющенкові чи “Нашій Україні”. Головне, аби всі зрозуміли, що Кучмі потрібно “допомогти” піти у відставку”, – наголосив Мороз.

POSTUP - ПОСТУП
№132 (988),
6 ВЕРЕСНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Політичний реквієм опозиції
·Східноєвропейський Давос
·ВСЕРЕДИНІ

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·США за Україну без Кучми
·Сесія заяв і звернень
·Україна – антигуманна

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Пам’ятник Чорноволу на лінії оборони
·Соло Ющенка дисонує з маршем опозиційного тріо
·Постстресовий синдром у Львові
·Газ подаватиме “Львівкомуненерго”
·Україністів очолив американець
·Львівські депутати завжди вірні
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Влада себе розколе?
·Інформаційний фільтр для преси
·Чергова промоція “Кольчуги”
·Реформа в Мін’юсті
·Програми ЄБРР для України
·Економічна дружба
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Дим і чад над Східною Європою
·Найзаможнiше місто пiд прицiлом
·Провал антиіракської коаліції
·НОВИНИ З ФІНЛЯНДІЇ
·СВІТООГЛЯД

ТЕНДЕНЦІЇ ПОСТУПУ
·Під прикриттям антитерору

АРТ-ПОСТУП
·Невтрачена традиція справжнього
·Балади “Замкової тіні”

ПОСТ-FACTUM
·Russo turisto?
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100