BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 10-11 СЕРПНЯ 2002 року |

На Львівську оперу хочуть наслати прокуратуру

МИСТЕЦТВО

Оля ІГНАТОВА


Rysunok Volodymyra KOSTYRKA

Григорій Омельченко зробив подання в Генеральну прокуратуру України з проханням “організувати перевірку фактів нецільового використання коштів, невиплати заробітної плати, ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів, службового підроблення з боку окремих посадових осіб Львівського державного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької та вжити заходів у порядку ст. 97 КПК України”.

Про це повідомив днями на черговій прес-конференції колишній соліст балету Львівської опери Олег Петрик, син відомого у Львові опозиціонера. “За останні роки в театрі мали місце такі факти, як корупційні діяння, грубе порушення законодавства про працю, нецільове використання коштів, невиплата заробітної плати та ін.”, – стверджує екс-соліст.

За словами Петрика, не так давно в театрі вже працювала комісія від Міністерства культури, яка розслідувала ситуацію, що склалася, проте висновки цієї комісії в повному обсязі так і не було оприлюднено. (“Поступ” уже писав про те, що комісія не знайшла заявлених порушень. “Зокрема, директор театру промовчав про те, що комісія покарала адміністрацію театру доганами. Звільнено головного балетмейстера і головного хормейстера”, – каже Олег Петрик. Проте оприлюднення фактів фінансових зловживань комісією, яка там працювала, так не було зроблено. На думку екс-соліста, причин цьому кілька. Одна з головних – та, що ці зловживання – це система, а йти проти системи нікому не хочеться. Інша причина, за версією Петрика, полягає в тому, що директорові театру вдалося в якийсь спосіб домовитися з членами комісії...

Окрім ініціативи подання в прокуратуру, колишній соліст, якого було нещодавно звільнено з театру “у зв’язку із закінченням театрального сезону”, також найближчим часом збирається подавати в суд на директора Львівської опери за “незаконне звільнення – як сезонного – працівника, який працював на постійній основі. “Поступ” обов’язково поінформує читачів про наслідки цього наміру. В інтерв’ю “Поступу” головний консультант Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Павло Бернацький повідомив, що особисто тримає під контролем ситуацію з Львівською оперою. Проте відзначив, що мав на цю тему розмову з головою облдержадміністрації Мироном Янківим, проте конкретних результатів роботи облдержадміністрації так і не отримав.

КОМЕНТАР

Тадей ЕДЕР,
директор Львівського державного академічного театру опери та балету ім. С.Крушельницької

Це просто брехня і неправда. Відповідь із прокуратури прийшла ще позавчора. Заключення одне – все є на рівні: те, що робиться в театрі, в полі законності і жодних зловживань немає. Та хто Петрику дав право робити оцінку? Ця людина просто вишукує те, чого немає. Це просто наклеп і бажання себе показати. Він – просто непорядна людина.

POSTUP - ПОСТУП
№117 (973),
10-11 СЕРПНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Правоохоронний тиск на опозицію
·“МЕР ЛЬВОВА ПОВИНЕН ПРОСИТИ ПРОБАЧЕННЯ...”

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Кому вигідне банкрутство українських авіакомпаній?
·Далі мало що ясно
·РЕЗОЛЮЦІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·На Львівську оперу хочуть наслати прокуратуру
·Перші позови після трагедії
·Казахстанська місія Глави УГКЦ
·Карвацького нагородили
·Малі форми впорядкували
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Міжнародні навчання в Чорному морі
·Набір для полювання на... опозицію?
·Прокурорський жарт проти Омельченка
·Вік волі не видіти
·Часткова сатисфакція для “Континента”
·Бухгалтер крав чужу платню
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Побили за затримку платні
·Росія полохає рибу
·Корейці підтримали опозицію
·40 мільйонів на права людини
·Безкоштовна віагра для євробюрократів
·СВІТООГЛЯД

ДАТИ ПОСТУПУ
·Покара талантом, або “Написи невидимі для смертних”
·Біда чужою не буває

ПОСТУП РЕЛЯКСУ
·Нагороди фестивалю античної драми
·ГОРОСКОП
·НАША АФІША

ПОСТ-FACTUM
·НОСТАЛЬЖІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100