BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 20-21 ЛИПНЯ 2002 року |

Задорожнє чи Комсомольське: куди податися

або Все, що ви можете отримати за кровні дві гривні

РЕЛЯКС

Наталка СНЯДАНКО

Це викликає в пам’яті одне-єдине яскраве враження із популярного фільму. “Гротеск!” – хочеться кричати, а коли розумієш, що кричати марно, бо все одно нікого не перекричиш, виникає бажання взяти в руки мегафон, кулемет, сісти в танк, літак-винищувач, скинути на все це бомбу. Словом, зробити що-небудь, аби зупинити це божевілля, цей натовп, що дружно пісяє, какає або плює в озеро, засмагає, п’є горілку, пиво, мінералку (саме в такому порядку) на березі та займається ще чимось загадковим у кущах, але чим саме, розгледіти мені не вдалося, а може, не дуже й хотілося.

Отже, перш ніж їхати у вихідні на озеро, добре подумайте, наскільки ви готові до цього психологічно, бо це – випробування не для слабких духом. Ідеальний варіант, якби вам одночасно заклало вуха, горло і ніс, а також відібрало здатність відрізняти воду від сечі, тоді ви відчуєте себе “О.К.” на будь-якому із озер, які оточують наше мальовниче місто. А купатися? У таку спеку можна і з серйознішим діагнозом. Не кажучи вже про те, що від води в озері станом на недільний вечір все одно залишається в основному та частина людських виділень, яка, кажуть, на всі застуди помічна.

Але досить про сумне. Відпочивати все одно десь потрібно. Тому якщо виникає окреслена в заголовку дилема, раджу починати з Комсомольського. Там брудніше, людніше, гірше. Після цього Задорожнє видасться просто раєм.

“Євроремонт”, який зробили останнім часом на цьому здавна відомому своїми гігієнічними традиціями озері, вражає (у найболючішому значенні цього слова). Заплативши дві гривні за вхід, ви потрапляєте в царство торгових яток, старанно пофарбованих і щільно розставлених при вході, але... порожніх. Чому саме так тут організовано бізнес – не відомо, але якщо ви забули прихопити зі собою пляшку мінеральної води, то помирати вам у довжелезній черзі бажаючих набрати питної води з джерела у принесену зі собою (!) пляшечку. При мені мало не роздерли нещасну продавщицю за останню пачечку солених горішків.

Наступне яскраве враження – саме озеро, обнесене бетонними плитами. Саме по цих плитах вам доведеться сповзати 3-4 метри по скісній площині, чіпляючись за слизькі, вкриті мулом “східці”, ширина яких – 2-4 см. Якщо вам вдасться не зірватися і допастися спраглим вологи тілом до самого озера, пливіть обережно. По-перше, щоб не зачіпати ліктями інших бажаючих скупатися, кількість яких нагадує консистенцію вже навіть не супу, а чанахів. А по-друге, щоб не наковтатися мулу. Він у великих кількостях піднімається з дна – це особливий вид приємності.

І останнє. Якщо ви не зможете подолати бетонний бар’єр, спробуйте зайти у воду з іншого боку, де бетону немає, зате з дна стирчать тоненькі бадилинки, на які, мабуть, дуже приємно наступати босими ногами. Отримавши повну гаму відчуттів, обережно повертайтеся додому. Численні пси, яких приводять сюди купатися, не особливо вибирають місця для того, щоб задовольняти свої природні потреби. Те саме стосується і коней, які час від часу возять брички на пляж і, на жаль, суперників у боротьбі за місце під сонцем.

І ще про альтернативний спосіб інвестувати свої дві гривні. На Задорожньому таку суму ви заплатите з машини, а не з людини. Кількість людей і все, що стосується їхньої поведінки на пляжі й у воді, нічим не відрізняються від описаного вище. Тільки сама вода виглядає чистішою за рахунок більшої глибини, піщаного дна і сякої-такої течії озера. Постачання напоями і горішками організовано трохи краще. Хоча, можливо, мені просто пощастило.

POSTUP - ПОСТУП
№105 (961),
20-21 ЛИПНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Замах на символ Львова

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Друге дихання співдружності
·Суспільний дороговказ віруючого
·Відкритий лист президентові України пану Леонідові Даниловичу Кучмі

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Грандіозні плани Львова
·Через кордон – за 15 хвилин
·Відпустка для домошнього кота
·Соціалісти за Ющенка
·Львів’яни навчилися рахувати воду
·Український меморіал на Личакові
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Шахтарі та прем’єри: знову за старе
·Раптова смерть депутата Олексенка
·Вода й тепло не подорожчають
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Фінансові афери глави бундесверу
·Президент Індії – мусульманин
·Бунт проти президента
·Демонстрація латиських медиків
·Проблеми канадських банків
·Пташине м’ясо з водою
·СВІТООГЛЯД

РЕПОРТАЖ ПОСТУПУ
·В тенетах львівського Люцифера

АФІША ПОСТУПУ
·Смачні плітки, міні-шухлядки і поросяча симфонія
·Задорожнє чи Комсомольське: куди податися
·НАША АФІША

ПОСТ-FACTUM
·Інтернет за тиждень
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100