BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ЧЕРВНЯ 2002 року |

Блондинки – таємна зброя Iзраїлю

На Близькому Сході розпалюється інформаційна війна

PR-ТЕХНОЛОГIЇ

Дмитро КАНЕВСЬКИЙ, Хайфа

Можливо, палестино-iзраїльський конфлiкт вiдносно угамувався за останнiй тиждень, але iнформацiйна вiйна за прихильнiсть свiтової опiнiї навпаки лише зросла.

Із початком палестинської Iнтифади Iзраїль запiзно усвiдомив важливiсть пропагандистського впливу, а оговтався лише тодi, коли симпатії свiту завоювали палестинцi. Якi б pr-технологiї не застосовували в канцелярiї прем’єр-мiнiстра i якi б кошти не кидали на покращення роз’яснювальної роботи за кордон – усiх заходiв було замало.

I ось нинi, після закiнчення опитування та консультацiй у вiддiлi, що вiдповiдає за функцiї пропаганди, дiйшли висновку, що їхнi речники недостатньо привабливi, вони надто млявi i нуднi, а отже, глядачам за кордоном просто набридає слухати їхнi коментарi до подiй. Як очiкується, їм на змiну прийдуть... симпатичнi блондинки, вiд яких глядач уже не зможе вiдвернути очeй. Знану тезу про те, що чоловiки вiддають перевагу блондинкам, вирiшили застосувати в полiтичних цiлях та й водночас перевiрити її істинність.

Завiдувач вiддiлу пропаганди та роз’яснювання при канцелярiї прем’єр-мiнiстра Яфа Бен Амi вже оголосила про вiдкриття конкурсу на посаду “iнформацiйних блондинок”, бо вiдповiдних кадрiв всерединi мiнiстерства виявилося замало. Отже, вiднинi вся надiя перемогти в інформацiйному протистояннi впаде на плечi iзраїльських красунь.

Тим часом i в арабських країнах йде боротьба за думку глядача. Пiвроку тому єгипетський телеканал NIL-tv запустив випуски новин на iвритi для iзраїльських глядачiв. Нещодавно iвритомовнi новини з’явилися i у вечiрньому ефiрi Сирiйського телебачення. Несподiвано виявилося, що вони користуються в Iзраїлi неабиякою популярнiстю через свою “дeбiльнiсть i примiтивнiсть”, як кажуть глядачi. I справдi, новини державного телебачення Сирiї радше нагадують арабський варiант програми “Время” 1970-их. Щодня ведучi з жалюгiдним арабським акцентом розповiдають про “iзраїльського агресора” та “незгоду мирного сiоністського населення iз кривавою полiтикою свого нелегiтимного уряду”.

У самiй Сирiї також не в захопленні вiд цього проекту. Iнтернет-форум сирiйської газети “Тiшрiн” ряснiє коментарями на кшталт:”І це має бути наша вiдповiдь iзраїльтянам?” або “Приберiть цей примiтив i не ганьбіть державу”.

Звичайно, в гонитві за iнформацiйним лiдерством не вiдстає i телебачення Палестинської Автономiї.
Тамтешнi продюсери випустили нову iнтерактивну гру. Учасникам називають iм’я терориста-камiкадзе, а вони мають точно вказати звiдки вiн походить, де саме вiн пiдiрвався i скiлькох сiонiстiв забрав із собою на той світ. Подейкують, що на грi можна заробити непоганi грошi. Може й iзраїльтянам спробувати взяти участь?

POSTUP - ПОСТУП
№87 (943),
18-19 ЧЕРВНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Телепортація реальна
·Німецьке посольство підозрюють у махінаціях

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Гріхопадіння науковця
·Український “Зеніт” запустив американський супутник

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Новий порядок у ПРП
·Інтелігенція пише лист президентам
·КомпенсаціїЇ платитимуть ще рік
·Нетрадиційні пріоритети Янківа
·Руслана в нових технологіях
·Селяни бувають обізнані і агресивні
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Українці миритимуть грузинів з абхазцями
·Бродський іде до Тимошенко, Мороз – від Леніна
·Кучма та Кінах у парламенті
·Створено новий департамент
·Скажена корова в Україні
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Французькі правоцентристи отримали карт-бланш
·Канонізували італійського чудотворця
·Блондинки – таємна зброя Iзраїлю
·Партія Лєппера здобуває популярність
·Буш наказав вбити Саддама Хусейна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Жовті вакханалії буденного начиння
·На “Золотоверхому Києві” львів’ян представляла “Gloria”
·АРТ-АНОНСИ

СПОРТ-ПОСТУП
·Такий дивний чемпіонат
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·Новий доросліший Девід Боуі
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100