BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ЧЕРВНЯ 2002 року |

Новий порядок у ПРП

ЧИСТКА

Іван МОСКАЛЕНКО


Rysunok Volodymyra KOSTYRKA

Один із суб’єктів блоку Віктора Ющенка “Наша Україна” – партія “Реформи і порядок” провела у Львові першу після виборів звітну конференцію.

Керівництво обласної організації ПРП констатувало своє задоволення результатами виборів до Верховної Ради України, за яких, нагадаємо, члени партії перемогли у всіх 5-ти мажоритарних округах, виділених ПРП за квотою. ПРП також спромоглася провести 19 своїх членів до міської ради.
Однак невдалою для партії була кампанія до обласної ради: з 14-ти претендентів до облради “РіПка” провела лише трьох, і це – найгірший результат серед чотирьох головних партій блоку Ющенка.

Причини невдач обласні пеерпісти схильні пояснювати внутріпартійними тертями та слабкістю місцевих осередків. Найбільш конфліктною і скандальною у передвиборчий період виявилася діяльність керівництва Стрийського осередку ПРП, яке, всупереч партійним рішенням, підтримало кандидата від блоку “За ЄдУ”. Бажаючи унебезпечити себе від таких неприємностей у майбутньому, обласна організація ПРП вирішила трохи очистити свої ряди і логічно, що почала робити це зверху. Рішенням Конференції зі складу Ради ЛОО ПРП з різних причин (у тому числі і через порушення партійної дисципліни) виключено десятьох осіб, натомість введено туди п’ятеро нових членів. Обласне керівництво “РіПки” сподівається, що з новим складом Ради партія зможе краще підготуватися до наступних виборчих перегонів. Тим паче, що лідери ПРП рішуче налаштовані вже незабаром розпочати організацію локальних штабів із підготовки президентської виборної кампанії, оскільки фактичний кандидат від блоку давно відомий. При тім вони не виключають, що президентська кампанія буде відзначатися більшою гостротою боротьби, ніж минула парламентська.

КОМЕНТАРі

Тарас СТЕЦЬКІВ, голова ЛОО ПРП

Ми вирішували важливу проблему наведення порядку в організації. Я хочу заявити, що конференція абсолютно жорстко підійшла до питання порушників партійної дисципліни і статуту, яких виключили з партії в період виборчої кампанії. Також конференція дала негативну оцінку діям деяких депутатів від ПРП у міській раді, які продовжують опиратися рішенням ПРП. Було чітко попереджено всіх, що такі дії будуть однозначно й абсолютно присікатися. Я думаю, що всі міські депутати ПРП, за винятком одного-двох, погодяться з рішенням обласної конференції. Подібна, як це дехто може назвати, жорсткість, є підготовкою до майбутніх президентських виборів.

Анатолій Романюк, депутат міської ради Львова, екс-член Ради ЛОО ПРП

Щоб зрозуміти події конференції, необхідно заглянути на кілька років назад, коли відбулося входження частини НДП у ПРП. Тоді ми надіялися, що відбудеться інтеграція обох структур. Але у львівському ПРП утворилося три групи – старого ПРП, “Крива Липа” і середовище Андрія Садового.
Відтоді не робилося жодних кроків для інтеграції всіх груп. Метою конференції було сформувати нову Раду, яка стала б слухняною та лояльною до середовища “Кривої липи” і Тараса Стецьківа. Тепер голова ЛОО ПРП може чітко контролювати організацію і не буде виникати зайвих дискусій. Імовірно, це зумовлено тим, що голова організації готується до виборів у міські органи влади, зокрема, він готує себе як кандидата на посаду міського голови міста під час наступних мерських виборів.

POSTUP - ПОСТУП
№87 (943),
18-19 ЧЕРВНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Телепортація реальна
·Німецьке посольство підозрюють у махінаціях

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Гріхопадіння науковця
·Український “Зеніт” запустив американський супутник

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Новий порядок у ПРП
·Інтелігенція пише лист президентам
·КомпенсаціїЇ платитимуть ще рік
·Нетрадиційні пріоритети Янківа
·Руслана в нових технологіях
·Селяни бувають обізнані і агресивні
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Українці миритимуть грузинів з абхазцями
·Бродський іде до Тимошенко, Мороз – від Леніна
·Кучма та Кінах у парламенті
·Створено новий департамент
·Скажена корова в Україні
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Французькі правоцентристи отримали карт-бланш
·Канонізували італійського чудотворця
·Блондинки – таємна зброя Iзраїлю
·Партія Лєппера здобуває популярність
·Буш наказав вбити Саддама Хусейна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Жовті вакханалії буденного начиння
·На “Золотоверхому Києві” львів’ян представляла “Gloria”
·АРТ-АНОНСИ

СПОРТ-ПОСТУП
·Такий дивний чемпіонат
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·Новий доросліший Девід Боуі
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100