BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 8-9 ЧЕРВНЯ 2002 року |

Аргентина пішла шляхом Франції

ФУТБОЛ

Роман ДОРОШ


Тарібо Вест найбільше любить зелений колір. Світлинa www.bublyk.com

Маємо чергову сенсацію. Чемпіон Африки команда Нігерії вже після двох турів припиняє боротьбу на світовому футбольному форумі. Ця африканська команда, яку в Африці вважали одним із претендентів на великі перемоги у групі F, зазнала двох поразок і втратила навіть теоретичні шанси продовжити боротьбу. Головним “катом” нігерійської збірної став швед Ларсон, який двічі змусив усю Нігерію розплакатися і поховати всі мрії про успіх суперорлів.

Отож, для чемпіонів Африки останній матч з англійцями перетвориться в матч престижу. Африканцям потрібно набратися сил і здобути на чемпіонаті принаймні якісь очки. А ось тренерському штабу нігерійської збірної не позаздриш. У Нігерії вже подейкують про чергову зміну тренера. Ніхто в цій африканській країні не може вибачити сьогоднішнім наставникам нігерійці нехтування такими гравцями, як Олісе, Фініді, Ікпеба. Саме вони колись були основою збірної. Та новий наставник вирішив організувати зміну поколінь саме на цьому чемпіонаті. Чим це закінчилось – усі ми знаємо.
А тепер про найголовніший матч одвічних суперників – англійців та аргентинців. Ще в далекому 1966 році стосунки між цими футбольними збірними стали войовничими. Тоді англійцям подарували перемогу. А команда з Латинської Америки не змогла забути образи. Із новою силою їхні войовничі стосунки розгорнулися після збройного конфлікту між двома країнами за Фолклендські острови. І хоч обидві країни згодом помирилися і припинили збройний конфлікт, однак футбольні збірні не могли вибачити взаємних образ. Чого вартий лише конфлікт на минулому чемпіонаті світу, коли Бекгем після сутички з Сімеоне був вилучений. І тоді аргентинці здобули перемогу.

І знову жереб звів ці команди в одну групу. На щастя, цього разу обійшлося без вилучень. Хоча грубої гри з боку обох команд не бракувало. На жаль, знову не на найвищому рівні було судівство.
Головний арбітр матчу італієць Коліна призначив дуже сумнівне пенальті у ворота аргентинців. І Бекгем справно його реалізував. Як потім з’ясувалося, саме це сумнівне рішення і визначило долю матчу. Аргентинцям не допомогло ніщо. А ось англійці таки вистояли. І тепер відразу три команди в цій групі реально претендують на продовження боротьби. У найгіршому становищі Аргентина, адже їй в останньому матчі проти шведів потрібно тільки перемагати. Скандинавів влаштовує нічия, оскільки вони лідирують у групі, маючи в активі 4 очки. Стільки ж і в англійців. І їм теж треба лише укласти мир з нігерійцями. І тоді вони при будь-яких обставинах продовжують боротьбу. Аргентинці мають лише три очки. І змушені надіятися лише на перемогу над скандинавами. Отож, як бачимо, ще один фаворит світової першості теж потрапив у дуже складне становище, немов повторюючи шлях діючих чемпіонів світу – французів. Важко собі навіть уявити, що чекає аргентинську футбольну збірну у разі провалу групового турніру. Відомо лише одне: додому їм просто немає чого повертатися. Наслідки можуть бути фатальними.

Ще один матч цього ігрового дня відбувся у групі B. Тут фаворити іспанці грали із ще одним представником Латинської Америки – збірною Парагваю. Закінчився термін дискваліфікації в найколоритнішої фігури парагвайської команди воротаря Чілаверта. На жаль, його повернення не надто допомогло парагвайцям. Три м’ячі Чілаверт пропустив. Саме через помилки воротаря парагвайці програли. Вочевидь, вік таки бере своє. І колись треба завершувати футбольну кар’єру. Хоча і тут “відзначилися” арбітри, призначивши у ворота Чілаверта дуже сумнівне пенальті. Отож, 3:1 на користь Іспанії. І ця збірна стала першим учасником наступного раунду.

POSTUP - ПОСТУП
№82 (938),
8-9 ЧЕРВНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Сумнівна перемога четвірки
·Українці теж полетять у космос

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·На черзі – програма уряду
·Французькі ліві здають парламент без бою

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Новий будинок на Валовій
·Знову травмовано гірника
·Люди вірять у чудо Миколи Чарнецького
·Як поєднати віру зі зброєю...
·Письменники бавляться в політику
·Благодійний конкурс
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·До НАТО на місці кроком руш
·Коли стабілізуються ціни на бензин
·Запобігання міжетнічному напруженню
·Українські зброярі спростовують закиди
·Засуджено братів-убивць
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Америку захистить суперміністерство
·Діти геїв та лесбіянок
·Японія виходить із рецесії
·Sprechen Sie Deutsch?
·Пхеньян торгує ракетами
·“Екологічно чиста” отрута
·СВІТООГЛЯД

ДАТИ ПОСТУПУ
·Свобода преси – минуле та сучасність

КНИЖКОВИЙ ПОСТУП
·Із бюлетеня Головліту
·Туга за яснобаченням
·Одушевлені українські хроніки
·Ексклюзивна проза для масового читача
·Спадщина Івана Огієнка
·Молодий “Світ”

ПОСТ-FACTUM
·Аргентина пішла шляхом Франції
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100