BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 4-5 ЧЕРВНЯ 2002 року |

“Наша Україна” проти Любомира Буняка

ПОЗИЦІЯ

Оля ІГНАТОВА


ЛЮБОМИР БУНЯК. ЗА СИЛЬНУ ТА ЧЕСНУ ВЛАДУ

Депутати фракції “Наша Україна” Львівської міської ради оприлюднили заяву щодо звернення міського голови Львова Любомира Буняка до депутатів, які працюють у виконавчих органах влади.

Нагадаємо, що після засідання сесії Львівської міської ради 30 травня Любомир Буняк звернувся до депутатів, які підпорядковані йому по службовій вертикалі (директори шкіл, працівники міських комунальних підприємств, голови райадміністрацій та ін.) і зажадав, щоб вони вийшли з існуючих фракцій міськради і створили одну свою, яка би підтримувала позицію голови під час голосувань на засіданнях сесії. До речі, саме під час останнього засідання сесії Любомир Буняк закликав голосувати за його пропозицію голову Сихівської райадміністрації Івана Рудницького, погрожуючи останньому зробити відповідні “оргвисновки сьогодні ж”.

Подаємо заяву фракції повністю:

“Виборчий блок Віктора Ющенка “Наша Україна” під час останніх виборів отримав найбільшу підтримку мешканців міста. Виходячи з даного волевиявлення громадян, депутати від блоку сформували фракцію, яка націлена на конструктивну працю на благо громади міста. Успішна діяльність міської ради залежить у значній мірі від конструктивної взаємодії міського голови та депутатів міської ради, які отримали мандат довіри від мешканців міста.

На пленарному засіданні сесії міської ради 30 травня міський голова зробив цілий ряд заяв, які носять принциповий характер. Л.Буняк публічно зажадав від депутатів, що працюють у системі виконавчих органів, вийти з партійних фракцій та сформувати єдину фракцію, яка б однозначно підтримувала позицію голови під час голосувань. Окрім того, під час одного з голосувань, міський голова публічно вимагав від депутатів міської ради, що працюють у виконавчих органах, голосувати за внесену ним пропозицію, погрожуючи їм застосуванням організаційних висновків. Міський голова також, оцінюючи вимоги депутатів фракції “Наша Україна”, послідовно дотримуватись чинного законодавства та діючого регламенту міської ради, дозволив собі трактувати дані вимоги, як неконструктивні та спрямовані проти громади міста. Фактично, всі вище означені заяви міський голова спрямував проти депутатської фракції “Наша Україна”.

Вважаємо, що означені дії є практичним порушенням Конституції України та чинного законодавства в царині прав людини. Погроза застосування оргвисновків є фактичним запереченням права депутатів обстоювати інтереси своїх виборців та надзвичайно подібна до практики переслідувань за переконання. Ми не хотіли би вважати, що наполегливі вимоги виходу депутатів-працівників виконавчих органів з фракції “Наша Україна”, озвучені міським головою, є цілеспрямованою дією по розвалу фракції “Наша Україна” у Львівській міській раді. Сподіваємося, що зроблені на Пленарному засіданні заяви були зумовлені лише емоційною напругою обговорення питань в сесійній залі і не є його переконаннями.”


P.S. На жаль, депутати Львівської міської ради, які одночасно є й працівниками виконавчих органів влади (себто ті, чиї права та інтереси намагається відстояти “Наша Україна”) відмовилися у будь-який спосіб коментувати як слова і вчинки міського голови, так і зроблену з цього приводу заяву фракції “Наша Україна”.

КОМЕНТАР
Тарас Стецьків,
депутат Верховної Ради, член фракції “Наша Україна”

Не думаю, що це звернення Любомира Буняка було найкращим рішенням. Вважаю, що партії самі порадяться і вирішать, як їм об’єднуватися. Колись щось подібне пробував робити і Василь Куйбіда, але це йому не вийшло. На мою думку, найкраще для всіх було б створити в міській раді міжфракційне об’єднання “Наша Україна”, куди б увійшли два Рухи, ПРП та КУН, тобто створити об’єднання у тому складі, в якому воно йшло на вибори.

POSTUP - ПОСТУП
№79 (935),
4-5 ЧЕРВНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Кофі Аннан хвалить Україну
·Місто має кворумне керівництво

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Світ у ядерній небезпеці

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·“Наша Україна” проти Любомира Буняка
·Польща залишить Личаків львів’янам
·Останній шанс має бути безкоштовним
·Львівські шахтарі йдуть на Київ
·Жива історія катакомбної Церкви
·Тарифи на газ зросли вдвічі
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Початок “мертвого сезону”
·Україна відмовляється від кредитів
·США не довіряють Україні чи Кучмі?
·Кучма стежить, а не впливає
·Слідство у справі самогубства
·Преса користується довірою
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·"Золота акція – за ""Національним фронтом"""
·Кучма шукає підтримки в Європі
·Неофіційні близькосхідні переговори
·Швейцарія — за аборти
·Політична криза в Канаді
·ФБР очікує терактів
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Острога за відвагу
·“Галицька брама” – світливська
·Рефлексії естетики романтизму

СПОРТ-ПОСТУП
·Перші сенсації світового футбольного форуму
·“Шахтар” – за крок до чемпіонства
·Одеса знову чемпіон
·Броварський може повернутися
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·A-ha для заанґажованих
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100