BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 17 ТРАВНЯ 2002 року |

Російський центр закидали пляшками

ПРОВОКАЦІЯ

Зоряна ІЛЕНКО

Ось уже вкотре у Львові стався інцидент, пов’язаний із Російським культурним центром: троє невідомих закидали його приміщення, що на вулиці Короленка, порожніми плашками. На щастя, від осколків розбитих вікон ніхто не постраждав.

Заступник директора Російського культурного центру Ігор Карчевський розповів, що цей неприємний випадок трапився 13 травня, о пів на п’яту вечора, саме тоді, коли до занять у Центрі готувалися діти зі студійної балетної школи. “Керівник цієї балетної школи саме був на вулиці і бачив трьох хлопців віком 17-18 років. Коли ж рушив до зали, то почув крик і дзенькіт розбитого скла. Він зрозумів, що діється, і кинувся на вулицю, аби наздогнати зловмисників. Але хлопці доволі швидко зникли у напрямку пам’ятника “Просвіті”, – розповідає Ігор Карчевський. За його ж словами, у приміщення влетіло дві порожні пляшки, одна з яких застрягла між віконними рамами, а великий шмат шиби “зупинився” на голові матері однієї зі школярок.

Як зауважив Ігор Карчевський, за сім років це був уже дев’ятий випадок провокації щодо Російського культурного центру – попередній інцидент трапився 17 травня минулого року, коли невідомі зірвали і підпалили двері цього ж приміщення. Як і в попередні рази, керівництво Російського центру одразу ж звернулося із протестом до міської ради, обласної держадміністрації та прокуратури Львова. Телефонним дзвінком попередили про те, що трапилося, Генеральне Консульство Російської Федерації, яке коментувати “Поступу” щось із цього приводу відмовилося.
Натомість, Ігор Карчевський, оцінюючи випадок каже, що свідчить він про національну нетерпимість та є ще однією спробою розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Аби вирішити цю проблему глобально, Російський культурний центр пропонує місцевій владі обговорити її за спільним круглим столом.

За такий круглий стіл уже зараз готовий сісти із росіянами Начальник УМВСУ у Львівській області Володимир Ортинський. Він сказав “Поступу”, що задля досягнення максимального ефекту від розмови, участь у ній запропонують взяти представникам усіх політичних партій та громадських організацій Львова. Що ж стосується конкретного випадку, який трапився 13 травня, то над ним зараз працюють правоохоронці – з пляшок, що потрапили у приміщення Російського культурного Центру, зняли відбитки пальців, щоби вирахувати зловмисників.

POSTUP - ПОСТУП
№70 (926),
17 ТРАВНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Мертва точка Личакова

ВЕКТОРИ ПОСТУПУ
·Дев’ятий тріумф королів із Мадрида
·Україна в тіні Росії
·Мертва точка Личакова

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·“Наша влада буде сильною...”
·Кадрові вектори Буняка
·Російський центр закидали пляшками
·У Львові “Кобра” і Смирнов
·Міські голови мають бути розумними
·В очікуванні інвестиційного буму
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Туманні перспективи Кінаха
·Як розташуються “парламентські зорі”?
·Німеччина дякує за “архів Баха”
·Сформовано керівництво Криму
·Продають “Україну”
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Перемогли християнські демократи
·Боснія озброювала Ізраїль
·Японія оголосила торговельну війну США
·Нелегальні іммігранти
·Антикитайські виступи у Киргизстані
·Індійські аферисти-мільярдери
·СВІТООГЛЯД

ПОСТАТЬ ПОСТУПУ
·Місія Другого апостола Павла

АРТ-ПОСТУП
·Фокус симультанного простору
·Запальне ачелерандо Мрозека
·Арт-анонси на уїк-енд

ПОСТ-FACTUM
·Сизого диму манливі чари
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100