BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Ігор Плотиця: Нове тисячоліття спонукає жити по-новому і в побуті, і в політиці


Світлина з архіву "Поступу"

Торгова мережа “Барвінок” стрімко увірвалася в торгівельний бізнес Львова. Жовтогарячі фасади її магазинів з’явились у різних районах міста. А усміхнений Барвіночок з відкритими обіймами вітає львів’ян зі сторінок газет та екранів телевізорів. Про новий феномен у підприємництві – в інтерв’ю з директором торгової мережі ІГОРЕМ ПЛОТИЦЕЮ.


– “Барвінок” за півроку став невід’ємним атрибутом торгівлі в нашому місті. А як усе почалось?

– Незважаючи на те, що за освітою я інженер лісового господарства, уся моя трудова діяльність одразу після закінчення вищого навчального закладу, з 1996 року, пов’язана з торгівлею. Був і комірником, і менеджером, і виконавчим директором. У 1999 році очолив гуртівню Торгової компанії “ІНТЕРМАРКЕТ” по вул. Зеленій, 147. Це була перша у Львові гуртівня типу cash&carry. Усі ті нововведення, які здійснювала наша компанія, відбувалися стрімкими темпами. І коли постало питання створення мережі магазинів самообслуговування з широким асортиментом товарів і низькими цінами, магазинів, котрі б мали локальне значення і були розраховані для мешканців певного мікрорайону, мені доручили очолити цю справу. Цікава ідея вимагала і суто торгівельного, і творчого підходу. Перший магазин – по вул. Довженка, 5. Далі – Бойчука, 3, Стрийська, 105, Широка, 70а, Вуличковського, 40.


– Як сприйняли покупці нову мережу?

– Це власне те, на що вони чекали. Відгуки були найкращі. Що спонукало мене продовжувати цю тему, шукати нові приміщення, вдосконалювати сервіс. Усі побажання клієнтів щодо тих чи інших товарів ми намагаємося повністю задовольнити. Кожен магазин має приємний інтер’єр, однотипно оформлений фасад, сучасне торгівельне обладнання, котре до мінімуму зводить час обслуговування біля каси. Покупці сприйняли із задоволенням усі атрибути: візочки, сканери для зчитування штрих-коду товару, холодильні камери.


– Що особливого у ваших магазинах?

Always prepare before you make a choice. There is so much info about liveviolet at liveviolet.com

– Наша мета – донести до покупця думку про те, що “Барвінок” – це його магазин. Затишний, світлий, якщо хочете – домашній. “Там, де дешево та якісно” – це гасло намагаємося виправдовувати повністю. Нами запроваджено систему знижок, котрі ми називаємо акцією “Низькі ціни”. При і так низькому рівні цін щотижня та чи інша група товарів продається ще дешевше, про що ми інформуємо наших клієнтів.


– Як відомо, ви кандидуєте в депутати міської ради у 90-му виборчому округу. Як досвід і знання, які ви здобули в сфері підприємництва, плануєте використовувати в політиці?

– Я збираюся застосувати в роботі у владних структурах нові підходи, які використовував у торгівлі. Не в прямому розумінні, зрозуміло. Ідеться про динамічність розвитку, сміливість у прийнятті рішень, розуміння потреб громадян. Хочу наголосити, що працювати я буду по-новому. Новизну вбачаю передусім у відкритості влади, адже кожен громадянин має право знати, що робить влада, може висловити свою думку чи дати пораду. Тому я буду дотримуватися принципу “Менше обіцяти – більше працювати”. І працювати ефективно, а не заради самої роботи. Моїм першочерговим завданням буде дотримання обіцянок виборцям з мого округу, щоб жителі Рясного-2 відчули себе частинкою всього міста. Нами проведено акцію до 8-го Березня – зробили жінкам свято в Рясне. Багато з них були в нас уперше, і я пишаюсь, що від них лунали лише теплі слова на кшталт: “Ми теж відчули себе львів’янами”.


– Які завдання ставите перед собою? На вашу думку, які проблеми є найбільш актуальними, такими, що потребують негайного вирішення?

– До поставлених перед собою завдань я звик ставитися з віддачею, щоб робота не йшла абияк. Якщо працювати, то працювати багато та якісно, щоб був результат, аби довести справу до кінця, а не залишати на половині шляху. Я чітко розумію, якими є ті проблеми, що стоять перед міською владою.
Їх багато, тому я, скажімо, не даватиму обіцянок налагодити цілодобове водопостачання за два роки, але навести лад в правоохоронній системі, поремонтувати, хоча б частково, комунікаційні мережі, освітлення вулиць, полагодити дороги – ось завдання, які необхідно та можливо виконати. Не хочу перераховувати всі пункти програми. Мої виборці мали змогу з нею познайомитися. А впорядкування Рясного-2 – це зрозуміла та чітка мета, яка не потребує обговорення, адже це ті люди, котрі мене довірилися. І я не дозволю, щоб вони розчарувалися в мені.


– Якими є ваші плани в підприємницькій діяльності?

– Відкрию невеличку таємницю – невдовзі тільки у Львові ми плануємо побудувати ще тридцять крамниць “Барвінок” (думаю, що їх схвально сприймуть в інших районах міста). А також через місяць мережа відкриє свої перші магазини в Трускавці та Бориславі. Будемо працювати в усій області та за її межами. Ну і, звичайно ж, удосконалюватися.


– Пане Ігоре, дозвольте відверте запитання: чому ви, успішний молодий підприємець, вирішили піти в політику?

– Я йду в політику, щоб дати ефективне застосування своєму досвіду. Бо відчуваю, що моє життя не обмежується розвитком галузі роздрібної та гуртової торгівлі, у мешканців мого міста є чимало інших нагальних потреб, які потрібно вирішувати молодим, професійним та ініціативним політикам. Хочу, щоби львів’яни пишалися своїм містом. Хочу працювати для цього.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Свободу" кинули у річку
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·ВСЕРЕДИНІ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ПОГЛЯД
·Мерські вибори-2002
·Передвиборні спекуляції

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Володимир Середа: цвинтар - так, пантеон - ні!
·Проголосуй і живи довго та щасливо
·Богдан Дубневич: "Українці мусять жити краще !"

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Богдан Коваль: Будувати нове життя у Львові треба фахово
·Ігор Плотиця: Нове тисячоліття спонукає жити по-новому і в побуті, і в політиці
·Програма кандидата в депутати САВЧУКА Олега Ярославовича
·Люди, які мислять, змінюють суспільство
·Ольга Величко: Буду робити все можливе, щоби нову школу таки збудували

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Бійців дивізії "Галичина" реабілітовано?
·Крим відчиняє двері
·"Свободу" кинули у річку

ПОСТУП У СВІТ
·Головні персонажі поза грою
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·СВІТООГЛЯД

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Ми ЗА Степана Курпіля. А ВИ?
·Провідні журналісти Львова - за Степана Курпіля!

ПОСТУП АНАЛОГІЙ
·З африканським привітом - зімбабвійська демократія проти геополітичного адмінресурсу

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Боротьба сьогодні йде між тими, хто краде і не краде
·Звернення Тараса Стецьківа до вибoрців
·Заява виборчого штабу Тараса СТЕЦЬКІВА

"ПОСТУП КОМП""ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
·Хакер Адріан Ламо став співробітником New York Times
·Червоний чи блакитний? MPEG-4 чи MPEG-2? Боротьба за новий DVD
·Ноутбуки дешевшають
·Американка засудила виробника захищених від копіювання CD

ПОСТУП БЕЗЗАКОННЯ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Дещо про перспективи української опозиції
·Ігор ГАЙДУЧОК: "Передвиборні зустрічі ще більше переконали мене: потрібні зміни"
·Прес-служба Львівської координаційної ради виборчого блоку "Демократична партія України - партія "Демократичний союз" інформує
·НАША УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАШОГО ДОМУ

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·NASA створила найдетальнішу карту Землі
·Новинки від мобілок на CeBit 2002
·ЗВЕРНЕННЯ Громадських організацій Львова до виборців 119-го Шевченківського виборчого округу

КРИМІНАЛ
·Від готелю "Незалежність" мер потрапив... "у залежність"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РОЗМАЇТИЙ ПОСТУП
·Загадки міста Лева
·Вас запрошує кафе "Гермес"

КІНОПОСТУП
·Номінанти та переможці "Оскара" 2002 року
·Найкращі фільми року
·Британські букмекери дали "Володарю перстенів" сім "Оскарів"

НАША АФІША
·ТЕАТРИ, ІМПРЕЗИ, ВИСТАВКИ
·КІНОТЕАТРИ
·НІЧНІ КЛУБИ ТА БАРИ
·Акція місяця

ПОСТ-FACTUM
·"У П""ЯТНИЦЮ В ПОСТУПІ"
·КАЛЕНДАР
·Найгірші кінодіячі Голлівуду отримали свої відзнаки