BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Богдан Коваль: Будувати нове життя у Львові треба фахово


Світлина з архіву "Поступу"

Сихівчани, та й усі львів’яни, із чималим зацікавленням спостерігають за масштабним будівництвом на проспекті Червоної Калини. Кардинально новий торговий центр зводить знана у Львові торгова компанія “ІНТЕРМАРКЕТ”. До вашої уваги – розмова із заступником генерального директора з будівництва БОГДАНОМ КОВАЛЕМ.


– На Сихові ми будуємо супермаркет європейського зразка, у повному розумінні цього слова.
Європейського, бо зуміли в цьому проекті втілити в життя досвід передових західних торгових мереж і доповнити його власним. А смаки львів’ян ми вивчали досить довго, протягом десяти років, від початку діяльності нашої компанії.

– Дещо детальніше...

– Весь комплекс займає площу 6500 кв. м, де 3500 кв. м – власне торговий зал, де буде представлено традиційні для нас товари: продовольчі та супутні. Також ми підготували торгівельний пасаж для потенційних партнерів, котрі у своїх магазина-салонах запропонують покупцям різноманітний крам. Відпочити та поповнити свої сили клієнти зможуть в ресторані швидкої їжі. Для покупців-автомобілістів улаштовано спеціальну стоянку на 300 автомобілів. Будівля буде одноповерховою, так що кожен зможе зі своїм візочком для товарів вільно доступитись до будь-якого куточка комплексу, а потім залишить його в спеціально відведеному місці безпосередньо на стоянці. Пишаємося тим, що проект цього комплексу зроблено львівськими фахівцями, він відповідає найкращим світовим зразкам. Пишаємося і тим, що 300 львів’ян отримають робочі місця.


– Чому саме Сихів?

– Ми провели значну підготовчу роботу перед початком будівництва. Ви розумієте, що потрібно було прорахувати всі пов’язані з цим питання. Пустир на Сихові, скажемо прямо, не прикрашав мікрорайону. І в перспективі нічого суттєвого там не передбачалося. Тому ми прийняли рішення, погодили з районною та міською владою і свій перший супермаркет будуємо саме там. Це вимагало від нас залагодити багато інших питань, таких, як проведення нової теплотраси, лінії електропередач.
Ми відразу не розпочинали будівництва, бо саме на цьому пустирі проходила зустріч Папи Римського з українською молоддю. Можу сказати, що й “ІНТЕРМАРКЕТ” долучився до підготовки території до цієї події.


– Хто виконує будівельні роботи?

– Кілька львівських будівельних організацій за активної участі західних консультантів. Для спорудження супермаркету ми використовуємо найсучасніші будівельні матеріали та технології. І, звичайно ж, подбали про зручність наших клієнтів і дотримання належних не тільки технічних, але й естетичних вимог. Окрім того, доповню, що цей торгівельний комплекс ми плануємо до 2004 року розширити до 16000 кв. м.


– Пане Богдане, ви кандидуєте в депутати міської ради. Кілька слів про себе. Чи маєте досвід політичної діяльності?

– Політичного досвіду в мене небагато. За фахом я інженер-проектант у галузі електроенергетики. Закінчив Львівський політехнічний інститут, згодом працював в інституті “Укрзахідсільенергопроект”, де пройшов шлях від рядового інженера-проектанта до головного інженера й очолював профспілковий комітет. Саме громадська робота навчила мене турбуватися про людей, шукати шляхи допомоги тим, хто її потребує. Коли ж я перейшов на роботу в ТК “Інтермаркет”, то також займався будівельними питаннями. Очолюваний мною підрозділ виконує всі роботи з облаштування наших торгових закладів – як “ІНТЕРМАРКЕТу”, так і новоствореної мережі “БАРВІНОК”.


– Як, на вашу думку, життєвий і професійний досвід допомагатиме в політичній діяльності в разі вашого обрання?

– Завдяки своїй роботі, праці з людьми я засвоїв такі принципи, як демократизм, уважність до думки інших, а також виробив певний погляд на роботу владних структур. Адже досвіду роботи з владою можна набути всюди – і в міській господарці, і в щоденному житті. Я впевнений, що мій попередній досвід роботи в колективі (для людей і з людьми) дуже допоможе й у політиці.


– Що спонукало вас до цього вибору – кандидувати в депутати? Чому вирішили йти в політику саме зараз?

– Є момент розуміння та дозрівання, оцінки ситуації та самого себе. Напевно, я переживаю його зараз. Щодня буваючи на будівництві на Сихові, я зрозумів, скільки ще потрібно зробити для його мешканців. І це можна зробити. Вважаю, що необхідно свої знання та досвід застосувати на благо народу, своїх виборців. Тривалий час працюючи інженером, я усвідомив, що чимало питань вирішуються не тільки та технічному рівні. Місто – велика господарка. Потрібно наполегливо та професійно працювати для його функціонування. Багато залежить від ставлення влади до громадян. Я не можу змиритися з тим, як живуть львів’яни. Знаю, що будівництво нового життя, яке нам давно обіцяють, затягнулося. Настав час будувати. Я йду в політику, щоб принести зі собою засади моральності і відповідальності влади перед народом, відкритості.


– У разі вашого успіху на виборах над якими проблемами суспільного та громадського життя зосередитеся в першу чергу?

– Напевно, не зможу працювати в ділянці, яка мені є цілком невідомою, як-от освіта чи культура. Думаю, що найкраще проявлю себе в організаційній і технічній сферах. Окрім того, я звичайний львів’янин, котрий знає всі проблеми та потреби мешканців міста. Вищу освіту здобув за спеціальністю “Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства”. Тому можу разом з іншими депутатами вирішувати ці питання. Розумію, що одними із першочергових завдань, які повинна вирішувати міська рада, мусять бути створення ефективного механізму використання комунального майна, перебудова роботи комунальних підприємств Львова, вирішення проблеми енерго- та водопостачання, підтримання розвитку малого та середнього підприємництва з метою створення нових робочих місць. Я вважаю, що їх виконання символізуватиме турботу та відповідальність влади за все місто та кожного з виборців зокрема. Про будівництво і благоустрій годі говорити, це та галузь, де себе почуваю дуже впевнено.
Хотів би додати, що не боюся нести належну відповідальність і маю достатньо енергії, знань і досвіду, щоби працювати над вирішенням проблем мешканців міста.


– Яким із виборчих блоків надаєте перевагу?

– Серед усіх блоків і партій мені найбільше імпонують “Наша Україна” та Блок Юлії Тимошенко. Вважаю, що вони представляють конструктивну політичну силу в українському політикумі. Сам я безпартійний, і, на мою думку, під час виборів до органів місцевого самоврядування потрібно орієнтуватися не на партію чи блок, а на особистості. На людей, котрі готові працювати на громаду.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Свободу" кинули у річку
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·ВСЕРЕДИНІ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ПОГЛЯД
·Мерські вибори-2002
·Передвиборні спекуляції

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Володимир Середа: цвинтар - так, пантеон - ні!
·Проголосуй і живи довго та щасливо
·Богдан Дубневич: "Українці мусять жити краще !"

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Богдан Коваль: Будувати нове життя у Львові треба фахово
·Ігор Плотиця: Нове тисячоліття спонукає жити по-новому і в побуті, і в політиці
·Програма кандидата в депутати САВЧУКА Олега Ярославовича
·Люди, які мислять, змінюють суспільство
·Ольга Величко: Буду робити все можливе, щоби нову школу таки збудували

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Бійців дивізії "Галичина" реабілітовано?
·Крим відчиняє двері
·"Свободу" кинули у річку

ПОСТУП У СВІТ
·Головні персонажі поза грою
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·СВІТООГЛЯД

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Ми ЗА Степана Курпіля. А ВИ?
·Провідні журналісти Львова - за Степана Курпіля!

ПОСТУП АНАЛОГІЙ
·З африканським привітом - зімбабвійська демократія проти геополітичного адмінресурсу

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Боротьба сьогодні йде між тими, хто краде і не краде
·Звернення Тараса Стецьківа до вибoрців
·Заява виборчого штабу Тараса СТЕЦЬКІВА

"ПОСТУП КОМП""ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
·Хакер Адріан Ламо став співробітником New York Times
·Червоний чи блакитний? MPEG-4 чи MPEG-2? Боротьба за новий DVD
·Ноутбуки дешевшають
·Американка засудила виробника захищених від копіювання CD

ПОСТУП БЕЗЗАКОННЯ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Дещо про перспективи української опозиції
·Ігор ГАЙДУЧОК: "Передвиборні зустрічі ще більше переконали мене: потрібні зміни"
·Прес-служба Львівської координаційної ради виборчого блоку "Демократична партія України - партія "Демократичний союз" інформує
·НАША УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАШОГО ДОМУ

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·NASA створила найдетальнішу карту Землі
·Новинки від мобілок на CeBit 2002
·ЗВЕРНЕННЯ Громадських організацій Львова до виборців 119-го Шевченківського виборчого округу

КРИМІНАЛ
·Від готелю "Незалежність" мер потрапив... "у залежність"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РОЗМАЇТИЙ ПОСТУП
·Загадки міста Лева
·Вас запрошує кафе "Гермес"

КІНОПОСТУП
·Номінанти та переможці "Оскара" 2002 року
·Найкращі фільми року
·Британські букмекери дали "Володарю перстенів" сім "Оскарів"

НАША АФІША
·ТЕАТРИ, ІМПРЕЗИ, ВИСТАВКИ
·КІНОТЕАТРИ
·НІЧНІ КЛУБИ ТА БАРИ
·Акція місяця

ПОСТ-FACTUM
·"У П""ЯТНИЦЮ В ПОСТУПІ"
·КАЛЕНДАР
·Найгірші кінодіячі Голлівуду отримали свої відзнаки

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100