BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX |

Звернення Тараса Стецьківа до вибoрців

Тарас СТЕЦЬКІВ

Шановні краяни!

Через декілька днів ми з вами обиратимемо в Україні владу. Владу, яка формуватиме обличчя нашої держави у ХХІ столітті. Немає, мабуть, потреби ще раз наголошувати, яке значення має цей вибір.
Бо це вибір не лише конкретних політиків чи політичних сил, а й вибір свого майбутнього на кілька десятиліть вперед.

Я та мої побратими по боротьбі зробили все можливе, щоб майбутній четвертий парламент незалежної України став справді українським за духом і суттю. Можу впевнено сказати, що принаймні два завдання під час цієї виборчої кампанії ми виконали. Ми створили могутню політичну силу – блок “Наша Україна”, який консолідував практично всі партії національно-демократичного спрямування. Те, що українські партії після десяти років взаємного поборювання, розбрату і конфліктів знайшли в собі сили сісти за стіл переговорів, домовитися, – величезний успіх української демократії, і цей факт буде мати стратегічні наслідки.

Друге. Можна вже зараз гарантувати, що першим наслідком нашого об’єднання стало те, що комуністи, вперше за роки Незалежності, не переможуть на парламентських виборах. “Наша Україна” обходить комуністів за популярністю у загальнонаціональному масштабі, й питання тепер полягає лише в тому, з яким відривом ми переможемо.

Наступне, що мене хвилює, – чи зможуть національно-демократичні сили, блок Віктора Ющенка “Наша Україна” відразу сформувати патріотично налаштовану більшість у майбутній Верховній Раді.
Відповідь на це запитання залежить від двох факторів: наскільки максимальною буде підтримка нашого блоку громадянами України, особливо тут, в Галичині, а також кого ми візьмемо собі у союзники.

Тому я звертаюся до всіх українців із закликом обов’язково прийти на вибори й проголосувати за тих політиків і ті політичні сили, які можуть принести Україні найбільше користі. У цьому разі владі не вдасться фальсифікувати вибори. Бо той, хто не піде на вибори внаслідок апатії чи зневіри, має пам’ятати, що його бюлетень може бути вкинутий до виборчої урни кимсь іншим – і за когось іншого. Так само кожен громадянин повинен пам’ятати, що, піддаючись на спокусу отримати матеріальну винагороду від когось за свій голос, він насправді продає не виборчий бюлетень, а майбутнє – своє і своїх дітей.

Уперше після здобуття Незалежності ми маємо змогу обирати не між поганим і ще гіршим і не за принципом “аби не було війни”. Ми маємо шанс обрати між поганим і добрим, між українськими і антиукраїнськими силами. Проте це лише шанс. Його треба використати. Ніхто за нас цього не зробить. Тому повинна бути наша спільна дія.

Чим більшу підтримку отримає від вас “Наша Україна”, тим більше можливостей буде у нас сформувати більшість у парламенті та якнайшвидше відновити реалізацію програми “Реформи заради добробуту”.
Тієї програми, з якою у 2000 році уряд В. Ющенка показав Україні, якою має бути справді українська влада, як вона має діяти в інтересах народу.

Я переконаний, що безпосереднім союзником блоку “Наша Україна” у майбутній Верховній Раді має стати блок Юлії Тимошенко. Союз цих двох сил дає Україні надію на достойне життя уже в найближчому майбутньому, дає нам можливість вирватися з трясовини корупції, бюрократизму і лицемірства, якими просякнута діюча нині влада. Ми не маємо права за дрібничками, в тому числі й під час цієї виборчої компанії, загубити головне – стратегічний союз двох справді реформаторських і справді патріотичних сил.

Проте справжня доля цих парламентських виборів вирішиться у мажоритарних округах. Саме тут є головний резерв здобуття нами парламентської більшості. Я сам і мої колеги по блоку чесно й достойно вели цю виборчу кампанію, презентували свою позицію, програму нашого блоку. Ми не опустилися до дрібних образ, чорного піару і безпідставних звинувачень на адресу наших політичних опонентів. А для мене і Тараса Чорновола ці вибори є ще й екзаменом на підтвердження правильності нашої політичної позиції під час драматичних подій після вбивства Георгія Ґонґадзе і оприлюднення записів у кабінеті Президента.

Наші опоненти по-різному вели свої виборчі кампанії. Частина їх висунулася виключно з однією метою – паплюжити блок “Наша Україна” і кандидатів від нього у мажоритарних округах. Окремі представники опустилися до відвертої брехні, образи людської гідності, і з ними я вестиму мову за допомогою судових органів. Інші самовисуванці робили те ж саме, тільки у більш завуальованій формі. Багато претендентів клялися у своїй любові до Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко, хоча жодного відношення до цих людей ні сьогодні, ні у попередні роки не мали. Усе це – відверті спроби спекулювати на популярності визнаних лідерів, добрати собі голоси за рахунок їх рейтингу.
Ще інші пробували купувати голоси різними подачками, обіцянками або, наприклад, спочатку залякували вас, що “світла не буде”, а потім, за рахунок державних коштів, освітлювали Львів та навколишні села, приписуючи собі всі заслуги. У всіх цих діях і ходах не було головного – ідеї, чіткої позиції і відповіді на найбільш злободенні питання, що хвилюють людей.

Виборча кампанія 2002 року чітко і наочно висвітлила відмінність між нами і ними. І тому я думаю, шановні львів’яни, що ваш вибір буде легким. Маю впевненість, що ви усвідомлюєте ту історичну відповідальність, яку покладено на всіх нас за долю України. Власне, цю долю ми з вами можемо сьогодні вирішити. Вирішити для себе і своїх нащадків. Я переконаний, що ми це зробимо, і 2002 рік стане роком нашої з вами перемоги. І це буде перемога української справи. Кожен із нас може долучитися до цього – і своїм голосом привести до влади тих людей, яким він довіряє і яких цінує найбільше.

POSTUP - ПОСТУППЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·"Свободу" кинули у річку
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·ВСЕРЕДИНІ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ПОГЛЯД
·Мерські вибори-2002
·Передвиборні спекуляції

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Володимир Середа: цвинтар - так, пантеон - ні!
·Проголосуй і живи довго та щасливо
·Богдан Дубневич: "Українці мусять жити краще !"

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Богдан Коваль: Будувати нове життя у Львові треба фахово
·Ігор Плотиця: Нове тисячоліття спонукає жити по-новому і в побуті, і в політиці
·Програма кандидата в депутати САВЧУКА Олега Ярославовича
·Люди, які мислять, змінюють суспільство
·Ольга Величко: Буду робити все можливе, щоби нову школу таки збудували

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Бійців дивізії "Галичина" реабілітовано?
·Крим відчиняє двері
·"Свободу" кинули у річку

ПОСТУП У СВІТ
·Головні персонажі поза грою
·Під прикриттям боротьби з тероризмом
·СВІТООГЛЯД

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Ми ЗА Степана Курпіля. А ВИ?
·Провідні журналісти Львова - за Степана Курпіля!

ПОСТУП АНАЛОГІЙ
·З африканським привітом - зімбабвійська демократія проти геополітичного адмінресурсу

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Віктор Ющенко: Боротьба сьогодні йде між тими, хто краде і не краде
·Звернення Тараса Стецьківа до вибoрців
·Заява виборчого штабу Тараса СТЕЦЬКІВА

"ПОСТУП КОМП""ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
·Хакер Адріан Ламо став співробітником New York Times
·Червоний чи блакитний? MPEG-4 чи MPEG-2? Боротьба за новий DVD
·Ноутбуки дешевшають
·Американка засудила виробника захищених від копіювання CD

ПОСТУП БЕЗЗАКОННЯ
·У Дрогобичі демонтували стінопис Шульца

ВИБОРИ У ПОСТУПІ
·Дещо про перспективи української опозиції
·Ігор ГАЙДУЧОК: "Передвиборні зустрічі ще більше переконали мене: потрібні зміни"
·Прес-служба Львівської координаційної ради виборчого блоку "Демократична партія України - партія "Демократичний союз" інформує
·НАША УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАШОГО ДОМУ

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·NASA створила найдетальнішу карту Землі
·Новинки від мобілок на CeBit 2002
·ЗВЕРНЕННЯ Громадських організацій Львова до виборців 119-го Шевченківського виборчого округу

КРИМІНАЛ
·Від готелю "Незалежність" мер потрапив... "у залежність"

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

РОЗМАЇТИЙ ПОСТУП
·Загадки міста Лева
·Вас запрошує кафе "Гермес"

КІНОПОСТУП
·Номінанти та переможці "Оскара" 2002 року
·Найкращі фільми року
·Британські букмекери дали "Володарю перстенів" сім "Оскарів"

НАША АФІША
·ТЕАТРИ, ІМПРЕЗИ, ВИСТАВКИ
·КІНОТЕАТРИ
·НІЧНІ КЛУБИ ТА БАРИ
·Акція місяця

ПОСТ-FACTUM
·"У П""ЯТНИЦЮ В ПОСТУПІ"
·КАЛЕНДАР
·Найгірші кінодіячі Голлівуду отримали свої відзнаки

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100