BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 27 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

Що таке "Поступ"


Kolaћ Jurka BANZAJA

Дехто з вас, можливо, уперше тримає в руках львівську щоденну газету “Поступ”. Адже в Галичині є як шанувальники цього часопису, котрі залишаються йому вірними за будь-якої погоди (кліматичної чи політичної), так і люди, котрі надають перевагу іншим виданням чи взагалі воліють не читати жодних газет.

То ж що таке “Поступ”? Це трохи більше, ніж просто газета. Це, можна сказати, стиль життя. Цілком імовірно, не всім вона подобається. Але якщо хтось прочитав принаймні одне число “Поступу”, то вже буде до нього повертатися. Хай не щодня, хай навіть раз на місяць чи навіть на рік. Хтось може не погоджуватися з “Поступом”, сварити його, але байдужим ніхто не залишиться.

А народився сучасний “Поступ” (часописи під такою назвою виходили в Галичині і до вересня 1939 року) вперше весною 1989 року як чи не найперша в Україні незалежна газета. Його друкували на поганому папері та розмножували на ксероксі десь у Балтії, розповсюджували на знаменитій “клюмбі”, поміж сусідами. Зате кожний часопис перечитували десятки людей, бо він містив правдиве слово та свіжу думку. А на вибори 1990 року всі галичани йшли з “Поступом” у кишені, щоб знати, за кого голосувати.

Потім “Поступ” переріс у “Post-Поступ” – до середини 90-х наймодерніший український часопис, на котрий щотижня чекали в усій Україні. І ось у грудні 1997 “Поступ” знову відроджується як щоденна львівська газета і вже п’ятий рік не залишає байдужими не лише львів’ян, але й українців в усьому світі. Кажуть, що “Поступ” продають під греко-католицькими церквами в Польщі, у місцях зустрічей наших заробітчан в Італії. А тисячі наших краян у Канаді, США, Росії, Австралії з нетерпінням чекають, коли відкриваються свіжі сторінки “Поступу” в усесвітній мережі Інтернет. На статті з “Поступу” посилаються часом науковці у своїх працях, їх розмножують на ксероксі та друкують на шпальтах інших видань.

Журналісти “Поступу” повсякчас намагалися бути в центрі подій і розповідати про них читачам оперативно, об’єктивно та професійно. Саме “Поступ”, завжди залишаючись львівською газетою, робить усе можливе, щоб наше найкраще місто залишалося таким і надалі, щоб воно ставало гарнішим, чистішим, цивілізованим.

Ми щиро поважаємо наших читачів, тому розповідаємо їм не ті новини, що стають ласим шматком жовтих таблоїдів, а говоримо на теми, які цікавлять освічених, інтелігентних, мислячих людей. Ми не хочемо повчати чи розважати. А прагнемо думати разом із читачами, що є нашими щирими друзями, однодумцями та співрозмовниками.

Однак якщо відверто, ми не можемо бути повністю задоволеними нашою працею, бо вважаємо, що могли б набагато краще прислужитись своїм читачам, розширити їх коло. Із квітня маємо намір дещо змінити газету, а саме: збільшити кількість тематичних сторінок, покращити форму викладу та подачі матеріалів, розширити коло авторів, частіше розповідати про добрі новини в нашому місті.

Тому звертаємося до вас за допомогою. Очікуємо від кожного з вас порад і пропозицій. Адже наш читач – не лише наш друг, він – наш пан! Бо якими б мудрагелями не вважали себе автори “Поступу”, їх робота нічого не варта, коли газету не читають.

Тож сподіваємося, що багато з вас, хто перегляне чи прочитає це число газети, захоче бачити “Поступ” щодня.

POSTUP - ПОСТУП
№44 (900),
27 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Що таке "Поступ"
·ВСЕРЕДИНІ

ПОГЛЯД
·"Що таке поступ?"*
·Правда принижує честь, гідність і ділову репутацію Куйбіди
·Звернення Громадської ради підтримки кандидата на посаду міського голови Львова Андрія САДОВОГО

ПОСТУП У СВІТІ
·У Варшаві мер звітує за кожну витрачену злотівку

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА ПОСТУПУ
·Віктор Ющенко: Шлях до нашої України
·Юлія Тимошенко: Життя - це боротьба

КАНДИДАТИ У ПОСТУПІ
·НАША УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАШОГО ДОМУ
·Наш дім - Наша Україна

ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ
·ЛЬВІВСЬКІ ОБСЕРВАЦІЇ

ЕЛЕКТОРАЛЬНИЙ ПОСТУП
·Хто бореться за голоси львів'ян
·Можете з мене сміятися

PRO-FACTUM
·Хочу сказати до, а не після...

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100