BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

Володимир Кличко ще на крок наблизився до поєдинку з Люїсом

БОКС

Остап АНДРЕЙЧУК


Бота вже не боєць. Світлина Yahoo.Sports

Кличко-молодший після перемоги над африканцем Френсісом Ботою ще на крок наблизився до поєдинку з англійцем Ленноксом Люїсом. Причому перемога над “Білим Буйволом”, як іще називають цього південноафриканця, була однією з найкращих у його кар’єрі. Особливо вражаючим було закінчення поєдинку. Серія прекрасних ударів – і от Бота вже лежить на рингу.

Мабуть, ця мить із дев’яти ударів запам’ятається африканцеві на все життя. Як бачимо, передматчеві заяви африканця Френсіса Боти про перемогу над Володимиром Кличком виявилися порожніми словами.
Щоправда, “Білий Буйвол” опір усе ж таки чинив, протримавшись на рингу майже вісім раундів. Але на більше Боти не вистачило, тож йому довелося змиритися з перемогою Кличка. А це означає, що українець утретє відстояв титул чемпіона світу за версією WBO. До речі, поразка африканця стала для нього вже четвертою в професійному боксі, а для Володимира Кличка це 38-ма чудова перемога (і 35-та – нокаутом).

А тепер, після цієї красивої перемоги, якій аплодував переповнений десятитисячний зал у Штутгардті, Володимир Кличко може розраховувати на нового і ще більш іменитого суперника. За повідомленнями деяких ЗМІ, вже на початку літа Володимир може зустрітися з Реєм Мерсером.

Після бою побитий Френсіс Бота сказав: “Я хотів перемоги, тож шукав способу протидіяти Володимирові, але я мав великі проблеми насамперед із тим, що я майже на голову нижчий від Володимира. Я намагався чинити на Володимира тиск, але не судилося. Володимир дуже легко рухається, як на такого великого боксера, до того ж проти нього дуже незвично боксувати, він дійсно дуже сильно б’є. Я знав, що я не витримаю всіх ударів Кличка. За декілька днів до бою я простудився, проте я не виправдовуюся і не роблю з цього проблеми. Просто Володимир є кращим бійцем”, – визнав “Білий Буйвол”.

Володимир після поєдинку з Ботою не коментував бою, що закінчився: всі його думки пов’язані з майбутніми планами. “Бота знав, що цей бій – його останній шанс, і він віддав усе, – говорить Володимир. – Я мав доволі тривалу паузу між боями, тож був трохи повільнішим, ніж завжди. І мене в основному цікавив тільки остаточний результат, якого я й досяг. Своїми наступними суперниками я хотів би бачити Майкла Мюррера, Евандера Холіфілда чи Рея Мерсера. Я хочу залишатися активним боксером і знову вийти на ринг протягом найближчих двох місяців. Моєю кінцевою метою є поєдинок проти Леннокса Люїса. А Майк Тайсон повинен битися проти мого брата Віталія”.

Далі слово взяв промоутер братів Кличків Клаус-Пітер Коль. “Наступний поєдинок Володимир проведе в США, – каже Коль. – Тепер ми повинні стежити за тим, що буде з поєдинком Тайсон-Люїс. Проте ми не можемо чекати, тож будуємо власні плани. Чудовим був би сценарій, за яким Віталій зустрівся би з переможцем двобою Люїс-Тайсон, а Володимир боксував би з невдахою цієї пари”.

Що ж, приємно, що Володимир і справді б’ється дедалі краще, його перемога над Ботою – ще один крок до наступних іще більш визначних перемог.

POSTUP - ПОСТУП
№38 (895),
19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Віктор Ющенко у Львові
·ВСЕРЕДИНІ
·Кожному депутатові - по агентові

ПОГЛЯД
·Ющенко і міфи
·Не бійтеся російської мафії
·Степана Курпіля підтримують достойні люди

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львів буде мати програму розвитку
·Перед виборами навіть субсидії можна отримати заднім числом
·Генеральний план говорить про себе
·ХРОНІКА
·Політики зобов'язалися
·"Загадки міста Лева"

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Замість ЄС - Євроазійське співтовариство?
·Портрет українського кандидата
·Кохання по-українськи

ПОСТУП У СВІТ
·Бунт опозиції напередодні вироку
·Архієпископ став жертвою помсти
·Монументальний візит Анатолія Зленка
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Комерціалізація українських доріг
·Підсумки Женевського автошоу
·Квиток у космос за 100 тис. доларів
·Гроші погано (не) пахнуть

СПОРТ-ПОСТУП
·Злива сенсацій у Дублянах
·Володимир Кличко ще на крок наблизився до поєдинку з Люїсом
·Для початку - розгроми аутсайдерів
·Мир у Каталонії

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100