BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

СВІТООГЛЯД

Шпигунський скандал у Белграді

Минулої ночi в Белградi вiдбулася чергова нарада чiльних урядовцiв i вiйськовослужбовцiв. Про це повідомило радіо “Свобода”. На нараді йшлося про шпигунсько-дипломатичний скандал, який спалахнув пiсля ув’язнення вiце-прем’єр-міністра Момчила Перiшича й американського дипломата Джона Нейбора. О третій годині ранку було оприлюднено коротке повідомлення, в якому мовиться, що треба з’ясувати всі аспекти справи й створити можливості для того, щоби вiдповiднi органи без утисків завершили розслiдування. У повiдомленнi, зокрема, зазначено, що необхiдно сформувати Раду нацiональної безпеки, яка стане координатором дiяльностi спецслужб. Нагадаємо, що американського дипломата звiльнили через п’ятнадцять годин після арешту, а віце-прем’єра — через дві доби. Їх заарештувала вiйськова поліція за звинуваченням у шпигунськiй дiяльностi.


Чейні прибув до Ізраїлю

Віце-президент США Дік Чейні прибув учора до Ізраїлю. Він обговорив з ізраїльським прем’єром Аріелем Шароном шляхи врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту. Не виключають, що Чейні зустрінеться з керівництвом Палестинської автономії, хоча поки що невідомо, коли і де відбудеться зустріч. У неділю ввечері за ініціативою американського посланця Ентоні Зінні відбулися переговори представників ізраїльської та палестинської служб безпеки. Після їх завершення міністр оборони Ізраїлю Беньямін Бен-Елієзер заявив, що сторони спробували домовитися про заходи для припинення насилля. Упродовж учорашнього дня в Ізраїлі та на палестинських територіях четверо людей загинуло та щонайменше 10 поранено внаслідок нових терактів і сутичок.


Затримано корабель з нелегалами

У Середземному морі військовий корабель Італії перехопив корабель, який перевозив з Туреччини близько тисячі нелегальних іммігрантів — курдів. За даними італійської поліції, серед пасажирів судна є жінки і діти. Представники італійського флоту заявили, що згодом корабель з іммігрантами на борту було відконвойовано до сицилійського узбережжя.


Перемогли ліберальні соціал-демократи

На дострокових парламентських виборах у Португалії перемогу здобула Соціал-демократична партія ліберально-консервативного спрямування. Про це повідомило радіо Deutsche Welle. За попередніми результатами, соціал-демократи набрали понад 40 відсотків голосів. Тепер вони можуть утворити коаліційний уряд з право-консервативною Народною партією. Соціалісти зазнали серйозної поразки після шести років правління в Португалії. Навіть у коаліції з іншими лівими партіями вони не можуть сформувати уряд. Дострокові парламентські вибори було призначено в Португалії після того, як після поразки соціалістичної партії на комунальних виборах прем’єр-міністр країни Антоніо Гутьєрреш пішов у відставку.


Вибухом зруйновано мечеть

Унаслідок потужного вибуху в ніч на понеділок у Гудермесі в Чечні повністю зруйновано мечеть. За попередніми даними, ніхто не постраждав. Як повідомили в понеділок уранці російські ЗМІ, пошкоджено також кілька будинків і школу. Основна версія причини вибуху — витікання побутового газу, однак правоохоронні органи не виключають також і версію теракту. За даними військових, у мечеті могла зберігатися зброя. Минулого року співробітники ФСБ викрили тут сховище зі зброєю та ваххабістською літературою.

POSTUP - ПОСТУП
№38 (895),
19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Віктор Ющенко у Львові
·ВСЕРЕДИНІ
·Кожному депутатові - по агентові

ПОГЛЯД
·Ющенко і міфи
·Не бійтеся російської мафії
·Степана Курпіля підтримують достойні люди

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львів буде мати програму розвитку
·Перед виборами навіть субсидії можна отримати заднім числом
·Генеральний план говорить про себе
·ХРОНІКА
·Політики зобов'язалися
·"Загадки міста Лева"

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Замість ЄС - Євроазійське співтовариство?
·Портрет українського кандидата
·Кохання по-українськи

ПОСТУП У СВІТ
·Бунт опозиції напередодні вироку
·Архієпископ став жертвою помсти
·Монументальний візит Анатолія Зленка
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Комерціалізація українських доріг
·Підсумки Женевського автошоу
·Квиток у космос за 100 тис. доларів
·Гроші погано (не) пахнуть

СПОРТ-ПОСТУП
·Злива сенсацій у Дублянах
·Володимир Кличко ще на крок наблизився до поєдинку з Люїсом
·Для початку - розгроми аутсайдерів
·Мир у Каталонії

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100