BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

Віктор Ющенко у Львові

Лідер "Нашої України" розмножується і погрожує відтворюватись надалі

СПІЛКУВАННЯ

Зоряна ІЛЕНКО


Соло для Ющенка. Світлина Віталія ГРАБАРА

Близько 15-ти тисяч осіб прийшли на недільний мітинг для того, щоби почути Віктора Ющенка. Він і справді говорив про наболіле, намагаючись зробити доступною для загалу будь-яку інформацію.

Щодо блоку Юлії Тимошенко, лідер блоку “Наша Україна” намагався говорити про це толерантно.
“Мені задають два запитання: на Сході України – чому її не посадили, на Заході – чому ви не разом (але не в тюрмі). Зараз не 37-й рік, повинна бути презумпція невинності... Два роки тому я запросив Юлю Тимошенко в уряд. Я дуже ціную її за цю роботу... У нас були й будуть нормальні стосунки”.

Після таких слів тисячі людей, які зібралися на проспекті Свободи, почали захоплено скандувати.
Але найбільше задоволення громада отримала, коли почула від Ющенка, що у нього вже є четверо дітей. І що він “погрожує розмножуватися” й надалі...

Віктор Ющенко намагався знайти вихід з обставин, що склалися, коли він пообіцяв підтримку кільком кандидатам на посаду міського голови Львова. “Я з прикрістю спостерігаю за ситуацією навколо виборів львівського голови. На посаду мера претендують три непересічні особистості, троє демократів. Інтереси трьох політиків зійшлися в одній точці, і це зокрема є “проблемою діалогу”, – заявив лідер виборчого блоку “Наша Україна” у неділю під час прямого ефіру на телебаченні.
“Безумовно, ми розмовляли і з Любомиром Буняком, і з Андрієм Садовим, аби донести нашу позицію до всіх, – сказав Ющенко, – а підтримка кандидатом на посаду мера Василя Куйбіди – це політичне рішення Політради блоку...”

Напередодні, під час зустрічі зі студентами в університеті “Львівська політехніка” він натякнув, що радив би Любомирові Буняку зняти свою кандидатуру на користь Василя Куйбіди. “Мене болить від цієї конкуренції. Вони обидва мені дорогі, але вибори є вибори. Декілька місяців тому ми прийняли рішення про підтримку Куйбіди. Тому я ціную Буняка, але закликаю його до компромісу,” – зауважив Віктор Ющенко.

Окрім цього, на прес-конференції для мас-медіа Віктор Ющенко повідомив, що Політрада блоку зможе розглянути можливість зняття кандидата по Городоцькому виборчому округу № 121 від блоку “Наша Україна” Ярослава Пітка на користь політв’язня Андрія Шкіля. Вражає хіба те, що такі важливі переміщення на політичній шахівниці Львівщини відбуваються в останні тижні перед виборами.

Не обійшлося і без коментарів фільму, трансльованого в суботу на каналі ICTV “Піар”. Загалом усе звелося до того, що Віктор Ющенко має намір подавати до суду за те, що у фільмі подано неправдиву інформацію. “Мені прикро, що подібного типу матеріали почали з’являтися на каналі ICTV, яким керує зять президента... Зараз юристи працюють над можливістю оформлення судового позову,” – заявив Ющенко.

Щодо можливої співпраці з блоком “За ЄдУ”, то Віктор Ющенко зауважив: “ Якщо в тому таборі є бажання співпрацювати, було б дуже добре на сьогодні не руйнувати ті фундаменти, які є, починаючи від етики виборчих перегонів – і до реклами, агітації, закінчуючи речами, які стосуються заборони надання тих чи інших приміщень... Залишаються лише зали на 250 місць.”

У Львові ж не знайшлося б залу, який того дня вмістив би всіх бажаючих зустрітися з Віктором Ющенком...

POSTUP - ПОСТУП
№38 (895),
19-20 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Віктор Ющенко у Львові
·ВСЕРЕДИНІ
·Кожному депутатові - по агентові

ПОГЛЯД
·Ющенко і міфи
·Не бійтеся російської мафії
·Степана Курпіля підтримують достойні люди

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Львів буде мати програму розвитку
·Перед виборами навіть субсидії можна отримати заднім числом
·Генеральний план говорить про себе
·ХРОНІКА
·Політики зобов'язалися
·"Загадки міста Лева"

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Замість ЄС - Євроазійське співтовариство?
·Портрет українського кандидата
·Кохання по-українськи

ПОСТУП У СВІТ
·Бунт опозиції напередодні вироку
·Архієпископ став жертвою помсти
·Монументальний візит Анатолія Зленка
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·Комерціалізація українських доріг
·Підсумки Женевського автошоу
·Квиток у космос за 100 тис. доларів
·Гроші погано (не) пахнуть

СПОРТ-ПОСТУП
·Злива сенсацій у Дублянах
·Володимир Кличко ще на крок наблизився до поєдинку з Люїсом
·Для початку - розгроми аутсайдерів
·Мир у Каталонії

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100