BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 12-13 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

Продовження "збройного" скандалу

Італійський суд не звинувачує Євгена Марчука

КОМПРОМАТИ

Мирослава ДОВГАЛЬ

Суд італійського міста Турін не висуває секретареві Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Євгенові Марчуку жодних обвинувачень, проти нього не проводяться ніякі судові дії. Про це заявила прес-служба МЗС України із посиланням на прокурора Італії, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Після того, як з’явилася інформація про те, начебто судові органи Італії порушили кримінальну справу проти Євгена Марчука у зв’язку з причетністю до незаконної торгівлі зброєю, посольство України в Італії за дорученням МЗС офіційно звернулося за поясненням у прокуратуру при суді Туріна. “У листі за підписом прокурора Марчелло Маддалені однозначно стверджується, що Євген Марчук не є обвинуваченим і проти нього не проводиться жодна судова дія”, – повідомив начальник прес-служби МЗС Сергій Бороденков. “Як стверджують судді попереднього слідства Тампоні і Додеро, вони не отримали ніяких відомостей, які б свідчили про причетність Марчука до незаконних операцій, що проводяться обвинуваченим Дмитром Стрешинським”, – зауважив Сергій Бороденков. За словами суддів, унаслідок перевірок банківських операцій і поточних рахунків обвинуваченого у справі Дмитра Стрешинського, проведених у низці країн Західної Європи і Південної Америки, не було отримано ніяких даних, які б безпосередньо або непрямо вказували на перерахування грошових коштів на ім’я Євгена Марчука. “Прізвище Марчука, – пояснили вони, – зустрічається тільки в свідченні самого обвинуваченого Стрешинського, яке, згідно з італійською судовою практикою, згадується в судовому рішенні. Але ці свідоцтва не отримали ніякого підтвердження ні у ході попереднього слідство, ні в процесі попереднього судового розслідування”.

Натомість в українських законотворців з’являються нові версії у цій справі. “У розслідуванні справи Євгена Марчука щодо його причетності до незаконної торгівлі зброєю може з’явитися ще близько 10 прізвищ українських чиновників”, – заявив член депутатської групи “Антимафія” Олександр Жир. За його словами, згодом цей перелік збільшуватиметься, повідомляє інтернет-видання “Форум”. Олександр Жир упевнений, що в Італії є матеріали, які доводять причетність Є. Марчука до незаконних операцій зі зброєю. Крім того, він стверджує, що справа секретаря РНБОУ буде виділена в окреме провадження. При цьому депутат зазначив, що “нова справа за участю наших громадян у таких недобрих справах стане черговою ганьбою для України”.

Нагадаємо, що минулого тижня було оприлюднено інформацію про те, що суд Туріна підтвердив причетність секретаря Ради національної безпеки і оборони Євгена Марчука до нелегальної торгівлі зброєю. Сам Є. Марчук в неділю на телеканалі “1+1” спростував це твердження.

POSTUP - ПОСТУП
№35 (892),
12-13 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Андрій САДОВИЙ продовжує працювати над наданням Львову спеціального статусу
·ВСЕРЕДИНІ
·Росія теж у ядерному прицілі США
·Прикордонні митарства

ПОГЛЯД
·Не кількістю, а якістю
·Скандали на виборах-2002

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Розваги джунглів
·Свобода слова - це ще не свобода
·ХРОНІКА
·Тарас Стецьків лідирує у дебатах

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Продовження "збройного" скандалу
·Європа намагається допомогти

ПОСТУП У СВІТ
·Росія теж у ядерному прицілі США
·Око за око - символ за символ
·СВІТООГЛЯД

ЕКОНОМІЧНИЙ ПОСТУП
·ЕКОНОВИНИ
·Буш ігнорує весь світ
·У Польщі - рекордне безробіття

СПОРТ-ПОСТУП
·Одеса нам не до снаги...
·Феноменальний початок
·"Рома" трощить "Лаціо"
·Поміж ними, чемпіонами...

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Танці - сучасний вид спорту

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100