BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 9-10 БЕРЕЗНЯ 2002 року |

"Універсум" вистрілив у сотку

ЮВІЛЕЙ

Остап ДРОЗДОВ

Маленький-немаленький ювілей святкує журнал “Універсум”: вийшов сотий випуск, і як для журналу політології, футурології, економіки, науки та культури (себто орієнтованого на елітну “концептуальну” аудиторію), ця цифра є щонайменше показовою.

“Під знаком трилисника – символом безмежності, гармонійності, парадоксальності, інваріантності, досконалості – до читача підуть публікації результатів нових досягнень у найрізноманітніших галузях людських знань. Тому “Універсум” стане трибуною вільної, розкутої думки, яка самим своїм існуванням свідчитиме, що Україна без почуття меншовартості вливається у річище сучасної цивілізації”, – таку планку задали видавці ще 1993 року. “Ми поставили собі надзавдання – давати суцільно якісний продукт, – доповнює шеф-редактор, член Світової організації періодичної преси Олег Романчук. – І спочатку мене дивувало, навіть обурювало, що наші люди не хочуть аналізувати фактів і робити правильні висновки. Вони просто втомилися від інформації, тому легко засвоюють напівправду, сконструйовану в деяких кабінетах”.

Поза тим, соте число “Універсуму”, яке собою символізує стабільні інтелектуальні запити читацтва, за словами шеф-редактора, вдалося особливо гідним: на обкладинці – симпатична жінка, контраверсійний політик із неординарним гаслом “Моя мета – організувати українську націю до перемоги” Юля Тимошенко, далі – політичні підсумки року від Миколи Томенка, унікальна стаття “Комунізм інків”, коментований текст звернення депутатів Омельченка та Єрмака до Кучми про притягнення його до кримінальної відповідальності. “Така підкреслена опозиційність і деяка заполітизованість журналу вийшла логічною, бо ми не можемо стояти осторонь суспільства, – пояснює Олег Романчук. – Адже проблеми, окреслені на початку незалежності, аж тепер, заднім числом, просто необхідно вирішити”.

Варто сказати, що журнал безкоштовно отримують 500 бібліотек у всій країні. Насамкінець шеф-редактор ювілейного “Універсуму” Олег Романчук гірко пожартував: “Зі стану в державі та з того, як влада бачить реалії, одразу видно, що наш президент не читає “Універсуму”...

POSTUP - ПОСТУП
№34 (891),
9-10 БЕРЕЗНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Хто стане новим львівським намісником?
·Я хочу свята завжди
·ВСЕРЕДИНІ
·Жінку закидають камінням

ПОГЛЯД
·Річниця поразки
·Звіт невідомих про невідоме
·Вибори 2002: погляд фахівців

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Агітація крізь ґрати
·Податкові оази - не для України
·ХРОНІКА
·"Універсум" вистрілив у сотку
·Картинна галерея розжилася на палац

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Розчарування від дебатів
·В Україні розпалено "збройний" конфлікт

ПОСТУП У СВІТ
·Калінінграду загрожує ізоляція
·Вибори в умовах війни
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Повернення блудної "Терції"
·Усе наше -найкраще!
·Бути дотичним усім до всього
·На цій землі, для людей цієї землі...

СПОРТ-ПОСТУП
·Роналдо та Ромаріо хочуть стати телеакторами
·Останні приготування
·Нічийний синдром триває
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100