BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 23-24 ЛЮТОГО 2002 року |

Папа знову відвідає Галичину

Любко ПЕТРЕНКО

Ще до кінця цього року Папа Римський Іван Павло ІІ знову приїде в Галичину, щоправда – Західну.

Офіційне запрошення відвідати Польщу президент Александр Кваснєвський передасть Понтифікові 28 лютого, коли перебуватиме в Італії з офіційним візитом і матиме разом з жінкою аудієнцію в Папи.
Про можливість приїзду Папи Римського до Польщі цього року тамтешні засоби масової інформації говорили вже давно. Іван Павло ІІ що три роки відвідує свою батьківщину, а востаннє був 1999 року. Більшість польських газет приблизно так аргументували можливість чергової польської пілігримки глави Католицької Церкви. І лише зараз інформація про цю знаменну подію, що перебувала радше у формі пліток, почала набувати певної конкретики.

Хоча речники Апостольської столиці поки що не подають жодних офіційних повідомлень про наміри Понтифіка поїхати до Польщі, італійська газета Il Messagero зуміла роздобути певну інформацію з конфіденційних джерел. За її твердженням, приїзду Папи Римського полякам слід сподіватися в серпні або на початку вересня.

Газеті не вдалося дізнатися точного маршруту польської пілігримки Понтифіка. Більш-менш упевнено можна стверджувати, що Папа подорожуватиме Західною Галичиною, зокрема побуває у Кракові та Ченстохові. Таке припущення газета Il Messagero робить на основі того, що Понтифік планував узяти участь у конференції, присвяченій Святій Фаустині (її мирське ім’я – Марія Гелена Ковальська (1905-1938), вона була черницею ордену Сестер милосердя Божої Матері, беатифікована 1993 року Іваном Павлом ІІ). Конференція має відбутися саме в Кракові.

Усе це створює сприятливі умови для того, аби й вірні Ватикану зі Східної Галичини могли ще раз зустрітися з главою Католицької Церкви. До Кракова досить близько, автобусне та залізничне сполучення зі Львова добре налагоджене.

Для того, щоби Папа Римський міг відвідати якусь країну, його повинні офіційно запросити як державна влада, так і місцевий єпископат. Останнім формальним кроком підготовки до візиту стала вівторкова зустріч президента Кваснєвського з примасом Польщі Юзефом Ґлемпом. Одразу після неї Конференція єпископату Польщі надіслала запрошення Іванові Павлові ІІ. Кваснєвський же передасть своє запрошення власноручно під час візиту до Італії в кінці лютого.

POSTUP - ПОСТУП
№26 (883),
23-24 ЛЮТОГО 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Україна залишиться без кредитів
·Партії та блоки впорядковано
·Зіпсоване зимове свято

ПОГЛЯД
·Як то жити в пеклі
·В Україну ідіть, діти! В нашу Україну
·Депутатство не повинно бути пожиттєвим
·Чому владоможці йдуть у депутати
·Реставрація з натяком на руйнування
·Львівське КРУ - найкраще

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Гелікоптер що не має аналогів у світі
·Референдум буде - рано чи пізно
·Захід нам не повинен допомагати
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Україна залишиться без кредитів
·Українська зброя як "притча во язицех"
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Деніел Перл - мертвий
·Папа знову відвідає Галичину
·Православні чи бізнесмени
·Наша Галактика
·СВІТООГЛЯД

СПОРТ-ПОСТУП
·Зіпсоване зимове свято
·Колишній український гросмейстер №1 отримав шанс реабілітуватися
·Скандали тривають, правила змінюються

ПОСТ-FACTUM
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ
·У ВІВТОРОК У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100