BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 23-24 ЛЮТОГО 2002 року |

КРАЄВИД

Поляки відловлюють українських нелегалів

Польський морський відділ прикордонної варти нещодавно затримав 62 іноземних громадян, які працювали на Ґданському судноремонтному заводі без відповідних дозволів і робочих віз. Серед затриманих – 30 громадян України. Інформацію про це подали регіональні газети Поморського воєводства. Зазначену акцію ініціювала профспілкова організація “Солідарність” місцевої судноверфі через масові звільнення польських робітників і використання дешевої робочої сили з Росії, України, Білорусі, Литви, Болгарії. Іноземців використовували на найважчих роботах, оплата їх праці становила 2,5 дол. на годину.

У Єгипті шукають убивцю сина українки

Правоохоронним органам Єгипту поки що не вдалося затримати третього злочинця, який разом з двома своїми спільниками поранив українську громадянку та вбив її неповнолітнього сина. Про це розповів Надзвичайний і Повноважний посол України в Єгипті Андрій Веселовський. За його словами, фізичний і психічний стан співвітчизниці, яка викладає в балетній школі Александрії, є поганим. Посол повідомив, що обставини поранення та вбивства українських громадян відомі правоохоронним органам, але не розголошуються в інтересах слідства. Нагадаємо, 17 лютого в місті Александрії було поранено громадянку України та вбито її неповнолітнього сина. Двох злочинців затримано, пошук третього триває.

Іван Степанович піде в бізнес

Голова Верховної Ради Іван Плющ готовий піти “в якийсь бізнес”, якщо він не пройде до парламенту наступного скликання. Він зауважив, що має потурбуватися про свою родину – доньку та дружину. Окрім того, І. Плющ нагадав, що для нього посада депутата ніколи не була найголовнішим у житті. При цьому він зауважив, що в 1994 році хотів працювати, щоб його не звинуватили, що він “натворив та й утік”. А зараз, на думку І.Плюща, ситуація в країні змінилася на краще, тому політику можна залишати більш спокійно.

ЦВК затвердила кошторис

На четверговому засіданні Центральна виборча комісія затвердила кошторис витрат на виконання програми “Керівництво й управління у сфері проведення виборів і референдумів” на 2002 рік у сумі 5,36 млн. грн. Було схвалено і форму протоколу про результати проведення Центральною й окружними виборчими комісіями тендеру на закупівлю товарів і послуг для підготовки і проведення виборів народних депутатів. Виготовлення та постачання виборчих урн буде здійснювати одне підприємство – Рубежанський картонно-паперовий завод. Попередньо вже називали розрахункову суму на проведення місцевих виборів – 136 млн. грн., але в бюджеті передбачено лише 20 млн. грн.

Більшість українських новобранців – обмежені люди

Як повідомляє ForUm, більшість призовників до української армії мають четвертий ступінь обмеження. Це означає, що за станом здоров’я вони не можуть пройти службу в спеціальних частинах, а також працювати за військовими спеціальностями. Близько 40% не мають середньої освіти. Згідно з наказом міністра оборони України Володимира Шкідченка, у квітні-травні 2002 року до військової служби будуть призвані громадяни чоловічої статі 1977-1984 років народження, які не мають права на відстрочку. Усього призову підлягають 46,8 тис. молодих людей. Із них 33 тис. юнаків – до лав Збройних сил, 7 тис. – до Внутрішніх військ, 4,7 тис. – до Прикордонних військ, 1,59 тис. – до військ Цивільної оборони Міністерства з надзвичайних ситуацій, 510 – до Служби безпеки України.

POSTUP - ПОСТУП
№26 (883),
23-24 ЛЮТОГО 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Україна залишиться без кредитів
·Партії та блоки впорядковано
·Зіпсоване зимове свято

ПОГЛЯД
·Як то жити в пеклі
·В Україну ідіть, діти! В нашу Україну
·Депутатство не повинно бути пожиттєвим
·Чому владоможці йдуть у депутати
·Реставрація з натяком на руйнування
·Львівське КРУ - найкраще

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Гелікоптер що не має аналогів у світі
·Референдум буде - рано чи пізно
·Захід нам не повинен допомагати
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·Україна залишиться без кредитів
·Українська зброя як "притча во язицех"
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Деніел Перл - мертвий
·Папа знову відвідає Галичину
·Православні чи бізнесмени
·Наша Галактика
·СВІТООГЛЯД

СПОРТ-ПОСТУП
·Зіпсоване зимове свято
·Колишній український гросмейстер №1 отримав шанс реабілітуватися
·Скандали тривають, правила змінюються

ПОСТ-FACTUM
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ
·У ВІВТОРОК У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100