BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 16-17 ЛЮТОГО 2002 року |

"Мілан" розколовся навпіл

ФУТБОЛ

Роман ДОРОШ


Міланські "пенсіонери" ставлять підніжку Шевченкові. Світлина Yahoo.Sports

Великі проблеми почалися в українського нападника Андрія Шевченка в “Мілані”. І навіть не в тому річ, що у кількох останніх матчах він показує відверто не найкращу гру. Тут усе набагато складніше. За повідомленням відразу кількох італійських мас-медіа, великий клуб розколовся на два угруповання. Як повідомляє римська газета “Коррьєре Делло Спорт”, у клубі намітився розкол між футболістами. Як пишуть італійські журналісти, в “Мілані” сьогодні існують дві антагоністичні групи. Перша – так звані “сенатори”, до яких входять ветерани клубу: Мальдіні, Костакурта, Альбертіні і Себастьян Россі, а також Дженнаро Гаттузо, Массимо Амброзіні, Хосе-Антоніо Шамот, Маркo Сімоне і бразилець Сержіньо, які примкнули до них, друга – наш Андрій Шевченко та всі інші футболісти.

Ще більше ситуація загострилася після провального домашнього матчу “Мілана” з “Перуджею”. Тоді, нагадаємо, міланці зіграли внічию – 1:1. І саме тоді під впливом “старожилів” міланського клубу було вирішено не давати Шевченкові пробивати пенальті. Тоді одинадцятиметровий бездоганно пробив Сержіньо. Найбільшу ж “любов” до українця проявляє запасний воротар міланців Себастьян Россі. В останньому матчі він постійно закликав своїх партнерів не віддавати передач українцеві, заборонити йому пробивати штрафні й пенальті. Середня лінія “Мілана” в останніх матчах і справді не тішить Андрія увагою. Більше того, його починають просто ігнорувати.

На захист українського голеадора стали уболівальники “Мілана”, які на одному з численних сайтів “Мілана” влаштували справжнє опитування, чи потрібен Шевченко міланському клубу. Переважна більшість проголосувала за Андрія, кажучи, що Мальдіні, Россі, Костакурта, Альбертіні – це вже вчорашній день міланського клубу. А за Шевченком – майбутнє команди.

Поки що ніхто не повідомляє, як саме керівництво команди планує залагодити цей конфлікт. Але так далі не може тривати, бо тоді “Мілану” доведеться забути про четверту сходинку та про Лігу чемпіонів. Схоже, цією ситуацію можуть скористатися туринський “Ювентус” або мадридський “Реал”, які й далі уважно спостерігають за діями українця на футбольному полі. І не припиняють думати про те, щоб переманити його до себе. Схоже, це станеться вже найближчими днями, коли керівництву міланського клубу доведеться вирішити, яким чином узяти ситуацію під свій контроль.

POSTUP - ПОСТУП
№22 (879),
16-17 ЛЮТОГО 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Українці п'ють менше?
·Мілошевич йде в контрнаступ
·ВСЕРЕДИНІ
·Мазепа рушив на Берлін

ПОГЛЯД
·Що переможе - здоровий глузд чи амбіції ?
·У Львові стартує журналістська акція "За чесні та прозорі дебати"
·Економіка Олімпіади

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Наглядач із Губернаторських валів
·Деяким чиновникам не допомагають навіть електронні блокноти
·ХРОНІКА
·Кандидати на мера
·Кому - УПА, а кому - дружбу з Росією
·Звернення Громадського комітету опору "За правду!" з приводу визнання автентичності аудіокасет Миколи Мельниченка

ПОСТУП З КРАЮ
·Ще один ревізор виборів в Україні
·Українська мафія - найстрашніша
·Омельченко здає позиції
·КРАЄВИД

ПОСТУП У СВІТ
·Прочани затлумили міністра
·Мілошевич йде в контрнаступ
·Мультиплікація членів родини
·"Помста" та Габсбурги
·СВІТООГЛЯД
·Литва: повернення в Україну

СПОРТ-ПОСТУП
·"Мілан" розколовся навпіл
·Росіяни знову мають "золото"
·Ми і далі без медалей
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ
·У ВІВТОРОК У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100