BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 19-20 СІЧНЯ 2002 року |

Доброчинний фонд "Дубневич" працює для людей


Мецент Юрій Дубневич

Разом із відродженням християнської духовності, національної культури, економіки набирає розвитку соціальна сфера, складовою ланкою якої є доброчинна діяльність різних установ та організацій, виробничих структур, підприємців, банкірів. Нині читачі газети можуть вперше ознайомитися із роботою доброчинного фонду “Дубневич”. Його засновник – депутат Львівської обласної ради, голова правління агропідприємства “Львівське” Богдан Дубневич.

Соціальний напрямок

Фонд “Дубневич” засновано 18 січня 2001 року, хоча й до його офіційного створення Богдан Дубневич неодноразово допомагав мешканцям Пустомитівського району. Отож у грудні минулого року фонд виділив для півтори тисячі одиноких осіб Пустомитівського району грошову матеріальну допомогу, щоби кожному було за що накрити скромні святкові столи. Представники фонду побували у 36 сільських радах району, де проживають самотні люди, які потребували допомоги. Загалом торік фонд виділив на таку ж акцію ще 10 тис. грн.

Поспішав на допомогу фонд “Дубневича” і тоді, коли траплялася якась біда. Скажімо, родинам двох хлопчаків зі сіл Пікуловичі і Борщовичі, які зазнали опіків внаслідок ураження електричним струмом, було виділено грошову допомогу на лікування. Грошову допомогу на лікування отримав і мешканець Чишок.

Учениці Пустомитівської школи фонд “Дубневича” допоміг грошими на ремонт помешкання, а інваліду II групи Д. Дулику із с. Глуховичі було виділено зерно.

Звичайно, пам’ятає фонд “Дубневича” напередодні свят і про дітей. 320 новорічних подарунків отримали діти з малозабезпечених сімей Пустомитівського району та осередок “Союзу Українок” до Різдвяних свят.

Підтримка релігійних громад

Церковний дзвін та кошти на ремонт приміщення офірував фонд “Дубневича” храму в с. Зубра. Інша церква у цьому ж селі вдячна фонду за вітражі.

Фінансову підтримку отримала від фонду “Дубневич” релігійна громада с. Хоросно для будівництва нової церкви на місці храму, що згорів. Будівельні матеріали отримала релігійна громада с. Раківець, а парафіянам новозбудованого храму в с. Кугаїв було подаровано світильник “Павук”. Окрім цього, торік на 70 релігійних громад Пустомитівського району фонд “Дубневич” пожертвував понад 7 тис. грн.

Плекання талантів

Завдяки фінансовій підтримці фонду “Дубневич” танцювальний колектив “Щирчанка” Щирецького народного дому взяв участь у фестивалі художньої творчості у Києві, школам у Пустомитівському районі було подаровано такі потрібні комп’ютери. Зокрема, 5 комп’ютерів та обладнаний клас отримали школярі с. Зубра, по 3 комп’ютери – учні Пікулович, Борщович, Ямпіля, один працює у Миколаївській школі. Перед початком цього навчального року школи району отримали від фонду “Дубневич” 10 т. цементу, 5 т. гіпсу, 500 кг. фарби. Окрім того, фонд обладнав меблями та шкільним приладдям школи у Містках, Мурованому, Давидів, у Чишках зроблено капітальний ремонт та художнє оформлення актового залу школи.

У с. Сороки Львівські на кошти фонду придбано нові газові котли для опалення школи, а в с. Лисиничі на кошти фонду закуплено і поміняно всі вікна. У Звенигороді приміщення старої школи коштами фонду переобладнано під школу механізації.

Сільська медицина

78 фельдшерсько-акушерських пункти району фонд “Дубневич” забезпечив медикаментами першої необхідності, надана допомога у ремонті приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Маклашів.

Зрозуміло, щоби робити такі пожертви, потрібно працювати і вміло вести свою справу. З цього приводу Богдан Дубневич має свою думку. Він уважає, що зобов’язаний допомагати людям, якщо йому допомагає Господь Бог. Адже працює на землі, з неї черпає свій успіх, отримує натхнення. Як сказано у Біблії: “Хто обробляє землю, той хлібом насичується...”

Тарас Степанівський

POSTUP - ПОСТУП
№6 (864),
19-20 СІЧНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Україна боротиметься з біотероризмом
·Арафат між двох вогнів
·ВСЕРЕДИНІ
·Українського комуніста вигнали з Греції

ПОГЛЯД
·"Третій праздник"
·Львівські школи комп'ютеризуються
·Львівське телебачення програло суд
·Пам'яті Андрея Шептицького

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Бажане за дійсне
·Доброчинний фонд "Дубневич" працює для людей
·До єдиної розрахункової квитанції залишився тільки рік
·Слухай українське. Якщо вдасться
·ХРОНІКА

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Потебенько звільнятися не хоче
·Юрій Збітнєв: Ми побачили приклад єднання заради високої мети
·Україна боротиметься з біотероризмом
·Українців узяли на абордаж

ПОСТУП У СВІТ
·Банкіри співпрацювали зі спецслужбами
·Трагедія новітніх Помпей
·Політкоректність на шкоду реальності
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Автомобіль, що сам паркується
·Мухи на озброєнні в американської армії
·Якого кольору Всесвіт?

СПОРТ-ПОСТУП
·"Шахтар" таки отримав нового наставника
·СПОРТ-БЛІЦ

ПОСТ-FACTUM
·У ВІВТОРОК У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Помер Каміло Хосе Села

НАША АФІША
·НАША АФІША

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100