BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 15-16 СІЧНЯ 2002 року |

КРАЄВИД

Азаров не хоче бути депутатом...

Голова Державної податкової адміністрації Микола Азаров не має наміру брати участь у виборчій кампанії до парламенту в березні цього року. Про це він повідомив учора: “Я прийняв рішення у зв’язку з тим, що припинив своє членство в Партії регіонів, а також у тому, що пост керівника Державної податкової адміністрації не сумісний зі статусом народного депутата”. Микола Азаров зазначив, що Державна податкова адміністрація не втручатиметься у процес виборів, зокрема не здійснюватиме перевірки всіх засобів масової інформації в першому кварталі цього року.


... А Мельниченко підтвердив, що балотуватиметься

Колишнiй майор держохорони Микола Мельниченко заявив, що “йтиме” до Верховної Ради від Соціалістичної партії України. За його словами, статус народного депутата дозволить йому продовжувати боротьбу за “правду, законність дій влади, демократичні принципи суспільного життя і захист прав людини”. “Вимушено перебуваючи за межами України, я позбавлений можливостi ефективно відстоювати свої переконання, тим самим допомагати багатьом людям, яких безпідставно переслідують відомі представники влади, котрі відстоюють особисті або групові інтереси всупереч інтересам більшості наших громадян”, – сказано у зверненні Миколи Мельниченка до з’їзду СПУ. За його словами, рішення балотуватися в депутати саме за списком СПУ спричинено тим, що “саме Соціалістична партія взяла на себе найбільший вантаж боротьби за правду, соціальну справедливість і з вибраного шляху не звертає” після оприлюднення інформації про “причетність високих посадових осіб до кримінального злочину – вбивства Георгія Ґонґадзе”. У суботу з’їзд Соцпартії ухвалив рішення про включення колишнього майора держохорони Миколи Мельниченка до виборчого списку партії за багатомандатним виборчим округом під п’ятнадцятим номером.


Євросоюз порятує свободу слова

Рада міністрів закордонних справ Європейського Союзу має намір оприлюднити план співпраці з Україною, головним пунктом якої буде зміцнення демократії, в тому числі поліпшення ситуації з свободою слова. Причому в цій галузі ЄС до кінця березня приділятиме увагу здебільшого демократичному проведенню виборів і рівному доступу політичних партій до мас-медіа. План також передбачає співпрацю в галузі безпеки й оборони. Зокрема, Київ може допомагати діяльності поліцейських сил, що створюються нині в Європі.


Аварія на шахті

У неділю в місті Єнакієво (Донецька область) о 8 годині 30 хвилин на шахті імені Карла Маркса ВО “Орджонікідзевугілля” на глибині 875 м стався обвал породи. Із 9 гірників, які працювали в цей час поблизу місця обвалу, 5 самостійно вибралися з аварійної ділянки. У пошуках 4 гірників беруть участь кілька підрозділів рятувальників. Шахтарі, які опинилися під завалом, досі не подали жодних сигналів, і рятувальники стверджують, що шанси знайти людей живими дуже незначні. Обсяги обвалу породи оцінюються у 80 тонн. Рятувальники прокладають шлях до місця трагедії відбійними молотками. За попередніми розрахунками, пошуки триватимуть 3-4 доби.


Справа банку “Україна”

Парламент рекомендував голові правління Нацбанку України Володимирові Стельмаху вирішити питання про притягнення до відповідальності посадових осіб НБУ за відсутність контролю над діяльністю ліквідатора банку “Україна” і зволікання з пропозиціями щодо вирішення долі майна банку. Зокрема, до відповідальності хочуть притягти міністра економіки Олександра Шлапака та голову Агентства з питань банкрутства Костянтина Русаліна. Агентству з питань банкрутства рекомендується в десятиденний термін оприлюднити список з 150 найбільших боржників банку “Україна”, стосовно яких проводиться перевірка, із зазначенням їхніх власників і сум заборгованості за отриманими кредитами.

POSTUP - ПОСТУП
№3 (861),
15-16 СІЧНЯ 2002 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Провалля збільшується
·ВСЕРЕДИНІ
·Львів - в очікуванні чемпіона

ПОГЛЯД
·Тільки ві Львові
·"Куртка на ваті"
·У Львові буде референдум
·"Тираном" Ігоря Білозіра зробила його перша дружина

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Колядування Ігореві Білозорові
·За півроку на будинку Бандінеллі місто зможе заробляти
·ХРОНІКА
·Львів - столиця "Пласту"
·Чим ми володіємо

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Ющенка підслухали російські піарівці?
·Уряд хоче обрізати пільги
·Парламент заборонить плату за вхідні дзвінки?

ПОСТУП У СВІТ
·Чи винні розвідка й контррозвідка?
·Ісландія будує "водневе суспільство"
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Львів'ян відзначили
·Звучить органна музика
·Зірка у "Різдвяному дарунку"
·Вітальний лист актрисі-заньківчанці Альбіні Сотниковій

СПОРТ-ПОСТУП
·Україна в очікуванні чемпіона - Львів в очікуванні Іванчука
·"Манчестер Юнайтед" непереможний
·Перемоги над аутсайдером
·Перемога у Броварах

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР В ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Сімейна драма в Bryant Park

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100