BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 29-30 ГРУДНЯ 2001 року |

Автонавантажувач перепрофільовується

Містобудівна рада пропонує перетворити території заводів-гігантів на бізнес-центри та житлові квартали

ІННОВАЦІЇ

Маріанна РОМАНЕНКО

Уперше у Львові розглядали можливість перетворити промислову зону на поліфункціональний об'єкт. На розсуд архітектурно-містобудівної ради було представлено проект створення на місці одного з промислових майданчиків ВАТ "Львівський завод автонавантажувач" бізнес-центру з торговими та виставковими залами, розважально-відпочинкового, готельного та житлового комплексів з паркінгом та автостоянкою на 2260 місць.

Наразі невідомо, хто буде фінансувати цей проект. Хоча голова правління ВАТ "Львівський завод автонавантажувач" Олексій Добуш запевнив журналіста "Поступу", що бажаючі є.

Як зазначив рецензент із львівської філії інституту "Промбудпроект" Богдан Данилейко, "ще не було прецеденту, щоби промислові зони перетворювали на житлові комплекси та виставково-ділові центри". За словами Олексія Добуша, завод має чотири виробничі майданчики. "Однак виробництво зараз суттєво скоротилося. А порожні території можна перетворити на щось потрібне місту та прибуткове", -- каже він.

На замовлення "Автонавантажувача" проект розробила Львівська філія інституту "Містопроект". Планується відновлення транспортного руху вулицею Заводською. Адже коли ця вулиця ввійшла в територію заводу, то рух нею було перекрито. Перевагою майбутнього майданчика для інвестицій є й те, що всі будівлі тут належно збережені. І їх залишається тільки перепрофілювати. "Так, зважаючи на близькість вокзалу, спочатку в корпусі, де знаходиться наша їдальня, можна розмісти готель невисокого класу", -- ділився задумами Олексій Довбуш.

На думку головного архітектора міста Володимира Швеця, варто рекомендувати органам самоврядування розробити такі проекти для всіх підприємств, які знаходяться у стані ліквідації та є дуже цінними в містобудівній політиці.

Але каменем спотикання може стати місце, де колись знаходилося шкідливе виробництво. Хоча вже тривалий час з центру міста винесено ливарний, гальванічний і фарбувальний цехи, але наслідки їх діяльності ще довго даватимуться взнаки. Тому, як зазначила завідувач комунального відділу міської санепідемстанції Мирослава Лисюк, перед тим, як там щось споруджувати та розміщувати, треба насамперед здійснити проби ґрунтів. А може, ще з десяток років цю територію буде законсервовано для будь-яких інвестиційних проектів.

POSTUP - ПОСТУП
№200 (858),
29-30 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·У передчутті дива
·ВСЕРЕДИНІ
·Осама бін Ладен ще живий?
·Чому стався вибух?

ПОГЛЯД
·ПРИТЧА ПРО БОЖЕСТВЕННОГО СІЯЧА
·Між минулим і майбутнім
·Чому стався вибух?
·Із наступного року українських книжок не буде
·Міліція знає, хто стріляв у Писарчука

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Акт примирення
·Володимир Печер: Ми не лише виробники пива, а й носії певної культури та традицій, з ним пов'язаних
·ХРОНІКА
·Автонавантажувач перепрофільовується

ПОСТУП З КРАЮ
·Микола Томенко: Цей рік -- діагноз для України

ПОСТУП У СВІТ
·Іспанія на чолі ЄС
·Знову -- на шибеницю
·МОСКОВСЬКИЙ ЩОДЕННИК
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Відкриття року
·Космічні технології в біблійній археології
·Парниковий ефект по-марсіанськи
·Чума XXI століття

СПОРТ-ПОСТУП
·Загадки міста Лева
·Підсумки 2001 року
·І все ж таки Невіо Скала

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100