BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 29-30 ГРУДНЯ 2001 року |

Володимир Печер: Ми не лише виробники пива, а й носії певної культури та традицій, з ним пов'язаних

Таємницями значного цьогорічного успіху з читачами "Поступу" ділиться керівник одного з найбільших і найсучасніших підприємств Львівщини, яке виробляє знамените пиво "Львівське", генеральний директор ВАТ "Львівська пивоварня" Володимир Печер.


-- Що, на вашу думку, є основним досягненням "Львівської пивоварні" за рік, що минув?

-- Цього року "Львівська пивоварня" ввійшла в "сімку" найбільших виробників пива в Україні. Нам вдалося водночас із проведенням масштабної реконструкції й оновлення обладнання збільшити обсяги випуску та продажу "Львівського" у 2,2 рази порівняно з минулим роком. "Львівське-Преміум", яке вийшло на ринок у травні 2000-го, користується особливою популярністю. Окрім суто виробничих успіхів, зараховую до наших значних досягнень спонсорство ювілейної акції до Дня Незалежності та проведення телемосту між її колискою Львовом і Києвом. А також, звичайно ж, "Різдвяні легенди", які транслюватимуться на всю територію України та нестимуть дух Різдва, єдності в домівки наших співвітчизників. Тут же можна згадати й активну участь у пивному фестивалі "Гальба", спонсорство "Львівського" на Першому українсько-польському джаз-фестивалі "Джаз без...". Усе частіше нас ідентифікують не лише як виробників пива, а і як носіїв певної культури та традицій, із ним пов'язаних...

-- Що Ви маєте на увазі, коли говорите про те, що пиво вариться за старовинними рецептами?

-- Ми завжди відчували і надалі відчуваємо себе спадкоємцями давніх традицій львівських пивоварів, які сягають своїми коренями часу заснування броварні у 1715 році. Тому намагаємося уникати користування загальними рецептами, а застосовуємо ті, що ґрунтуються на давніх традиціях, притаманних "Львівській пивоварні". Успіх торгової марки пов'язуємо з оптимальною комбінацією старих рецептів і сучасної технології -- ось і вся таємниця.

-- Що Ви можете сказати про кваліфікацію персоналу?

-- Кваліфікованість працівників -- надзвичайно важливий (якщо не основний) чинник успішності підприємництва. Тому понад дві третини персоналу "Львівської пивоварні" -- люди з вищою освітою, які постійно вдосконалюють свої знання та практичні навики. Провідні спеціалісти підвищують кваліфікацію за кордоном: освоюють сучасні технології пивоваріння в Данії та Німеччині, навчаються нинішнім методам промоції торгових марок у Норвегії. Водночас ми намагаємося якнайширше та якнайефективніше використовувати і локальні навчальні ресурси, насамперед найкращі бізнес-школи України. У цьому контексті варто зазначити, що середній вік майже 60 % працівників пивоварні не перевищує 40 років, тобто в цілому колектив є молодим і лабільним, тобто відносно легко пристосовується до нових умов і тенденцій ринку. Не слід, однак, забувати, що неоціненну допомогу у вихованні корпоративного духу та навчанні молодих працівників надають досвідчені ветерани виробництва, які працюють поряд із ними.

-- Якому пиву Ви особисто надаєте перевагу?

-- Я патріот нашої марки "1715".

-- Що планується зробити наступного року?

-- Процес оновлення дасть нам можливість підвищити темпи зростання та випуску продукції, зміцнити позиції на існуючому ринку та спробувати сили на нових. Якість нашого пива дає достатньо підстав для оптимістичних прогнозів. А поки що готуємося до Різдва, плануємо всім колективом святити на Йордан воду у відновленій капличці, яка стоїть на території пивоварні там, де була її попередниця, зведена засновниками у 1715 році. Це теж традиція.

POSTUP - ПОСТУП
№200 (858),
29-30 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·У передчутті дива
·ВСЕРЕДИНІ
·Осама бін Ладен ще живий?
·Чому стався вибух?

ПОГЛЯД
·ПРИТЧА ПРО БОЖЕСТВЕННОГО СІЯЧА
·Між минулим і майбутнім
·Чому стався вибух?
·Із наступного року українських книжок не буде
·Міліція знає, хто стріляв у Писарчука

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Акт примирення
·Володимир Печер: Ми не лише виробники пива, а й носії певної культури та традицій, з ним пов'язаних
·ХРОНІКА
·Автонавантажувач перепрофільовується

ПОСТУП З КРАЮ
·Микола Томенко: Цей рік -- діагноз для України

ПОСТУП У СВІТ
·Іспанія на чолі ЄС
·Знову -- на шибеницю
·МОСКОВСЬКИЙ ЩОДЕННИК
·СВІТООГЛЯД

ПОСТУП НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
·Відкриття року
·Космічні технології в біблійній археології
·Парниковий ефект по-марсіанськи
·Чума XXI століття

СПОРТ-ПОСТУП
·Загадки міста Лева
·Підсумки 2001 року
·І все ж таки Невіо Скала

ПОСТ-FACTUM
·КАЛЕНДАР
·СВІТЛИНА ТИЖНЯ

 


 


Український центр Інтернет-реклами "ECHO"

Wertep top 100