BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення
Поступ головна сторінка, Postup HOMEPAGE

| АРХІВ | INDEX 18-19 ГРУДНЯ 2001 року |

КРАЄВИД

Рубан пішов від Ющенка

Відомий журналіст Володимир Рубан пішов із посади керівника прес-департаменту об’єднання Віктора Ющенка “Наша Україна”, пропрацювавши там трохи більше, ніж три тижні. Як повідомляє про це інтернет-сайт Україна.Ru, жодних коментарів з приводу свого відходу він не давав. Нагадаємо, що Володимир Рубан – відомий організатор декількох медіа-проектів, а його призначення в штабі “Нашої України” оцінювали як одну з можливостей підняття рейтингу цього політичного об’єднання.


Юлія Тимошенко знов потрапила в лікарню

Інтернет-видання ForUm повідомило, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко потрапила до лікарні на стаціонарне лікування. Госпіталізація Юлії Тимошенко нібито пов’язана із загостренням старих рецидивів, однак це не становить особливої загрози. Тим часом, за словами народного депутата Олександра Турчинова, 22 грудня відбудеться з’їзд партії “Батьківщина”, а також міжпартійний з’їзд, на якому буде підписана угода про створення Блоку Юлії Тимошенко. Він також зазначив, що цього ж дня пройдуть з’їзди інших партій, що планують увійти у Блок Юлії Тимошенко. Його засновниками є 7 партій: “Батьківщина”, Українська народна партія “Собор”, Українська соціал-демократична партія, Українська республіканська партія, Українська консервативна республіканська партія (минулого тижня її лідер Степан Хмара заявив про злиття з “Батьківщиною”), Патріотична партія, Українська християнсько-демократична партія.


Ющенко об’єднається з Горбуліним та Омельченком?

Лідер блоку “Наша Україна” Віктор Ющенко підтвердив, що його структура “веде консультації” щодо об’єднання з блоком Олександра Омельченка “Єдність” і партією “Демсоюз”, яку очолює Володимир Горбулін. За словами Ющенка, консультації тривають, але переговорами їх називати зарано. Разом з тим, екс-прем’єр не заперечує, що “Наша Україна” буде проводити переговори з цими силами, а також із об’єднанням “Жінки за майбутнє”, з якими існують контакти “на рівні експертів”.


Справу Ромашка вже розкрили?

Міністр внутрішніх справ України Юрій Смірнов заявив, що через кілька днів буде оголошено про розкриття вбивства заступника голови Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Олексія Ромашка. Міністр також зазначив, що міліція “близька” до розкриття вбивства Вадима Гетьмана. Нагадаємо, що заступника голови Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку Олексія Ромашка вбили 29 жовтня цього року, а голову Біржового комітету Української міжбанківської валютної біржі, народного депутата України Вадима Гетьмана — 21 квітня 1998 року. За словами Юрія Смірнова, щодня працівники органів внутрішніх справ розкривають у середньому 13 убивств, тому він певен, що всі резонансні злочини будуть розкриті.


Комуністи готові замінити Медведчука

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив, що його фракція готова до обговорення питання про обрання нового першого віце-спікера парламенту. “У Верховній Раді є нормальні, політично незаангажовані люди, чиї кандидатури можуть бути підтримані на цю посаду”, — зазначив він і додав, що КПУ готова запропонувати також і власну замість відправленого у відставку Віктора Медведчука. Нагадаємо, що в січні 2000 року Медведчук змінив на посту представника фракції КПУ Адама Мартинюка.


Губернатори застосовують адмінресурс

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що органи виконавчої влади брутально втручаються у виборчий процес. За його словами, у багатьох регіонах України обласні адміністрації надсилають листи до обкомів партій з пропозиціями включити в окружні комісії конкретних людей за квотами відповідних суб’єктів виборчого процесу. За словами Мороза, СПУ готує “відповідну реакцію на таке порушення законодавства”.

POSTUP - ПОСТУП
№193 (851),
18-19 ГРУДНЯ 2001 року

ПЕРША СТОРІНКА
·Цитата Поступу
·Цензура заборонила Шевченка
·Облави в Інтернеті
·ВСЕРЕДИНІ
·"Карпати" змінюють обличчя

ПОГЛЯД
·Безпека і приватність
·Відкритий лист голові СБУ
·ПРП визначилася
·Сихів - зона ризику

ПОСТУП У ЛЬВОВІ
·Учителі битимуть на сполох
·Релігійний конфлікт у Червонограді
·ХРОНІКА
·Школярі стали Миколаями
·Звільнення від посту

ПОСТУП З КРАЮ
·КРАЄВИД
·Готівковий євро, на старт!
·Газова суперечка з Москвою триває

ПОСТУП У СВІТ
·Мечіяр бере реванш у регіонах
·Не "Аль-Каїда", а пакистанська розвідка
·За справу миру взялась Україна
·СВІТООГЛЯД

АРТ-ПОСТУП
·Миколай на "Електронному вернісажі"
·Ґарджєніце: світло в снігах
·Бандера перед санаторієм

СПОРТ-ПОСТУП
·"Віслюки" знову очолили Серію "А"
·Великий успіх львів'ян
·"Львівська Політехніка" шлях на гору

ПОСТ-FACTUM
·У ЧЕТВЕР У ПОСТУПІ
·КАЛЕНДАР
·Відкриття Пізанської вежі буде скромним

 


 

Wertep top 100